Bir ayrılık cinayeti daha!

Bir ayrılık cinayeti daha!
Haberi arkadaşıma gönder

Facebook'ta Paylaş twitter

28.10.2010
Eşinden 10 yıl önce ayrılan Abbas Aydın (57), 3 yıl önce tanıştığı Ayten Alptekin ile birlikte İstanbul Bostancı’daki Yonca Apartmanı’nda yaşamaya başladı. Çift ayrıca, oturdukları apartmanın alt katında sadece kadınların girebildiği bir kafe açtı. Ancak bir süre önce Alptekin, Aydın’dan ayrılmak istedi.

Ayrılmak istemeyen Abbas Aydın, 3 hafta önce evi 180 bin TL’ye sattıktan sonra, sevgilisinin hesabına 100 bin TL yatırdı. Aydın geçtiğimiz cuma günü de bir kamyon çiçekle kafeye giderek sevgilisinin gönlünü almak istedi. Ancak Alptekin’i ikna edemedi. Aydın bunun üzerine parasını geri istedi; olumsuz cevap alınca da çılgına döndü.

ÇİFT TABANCAYLA GİTTİ
Dün saat 12.00’de kafeyi “basan” Abbas Aydın, Ayten Alptekin’in kafasına tabancayla ateş etti; Alptekin olay yerinde öldü. Sinirlerine hâkim olamayan Aydın, evini ateşe verdikten sonra da yanında bulunan diğer tabancayla intihar etti. Yangın ise itfaiye tarafından söndürüldü.

Bir ayrılık cinayeti daha! Hakkında Yorum Yaz


Diğer Haberler

Kurumsal Seo danışmanlığı
diş estetiği pedagog asfalt öğrenci taşımacılığı tercüme bürosu kına organizasyonu

Önerileriniz

Burası tüm Ankaranın sitesidir, eğer Ankaram.net'in geliştirilmesini istediğiniz herhangi bir konuda bir öneriniz yada geridönümünüz varsa lütfen bizi bilgilendirin

ankaram.net önerilerinizi yazın
bornova masaj salonu izmir masaj salonu karşıyaka masaj salonu
garantili seo hizmeti