Üzülmez'in sözleşmesi feshedildi!

Üzülmez'in sözleşmesi feshedildi!
Haberi arkadaşıma gönder

Facebook'ta Paylaş twitter

15.02.2011
Olay A.Gücü maçının devre arasında yaşandı. Üzülmez, soyunma odasında Toraman’ın üzerine yürüyüp vurdu. Deli İbo, yedikleri gol sonrası Toraman’ın kendine küfür ettiğini savundu. Toraman ise bu iddiayı yalanladı.

HERKES ŞAŞKINA DÖNDÜ
Beşiktaş’ta Dinamo Kiev maçı öncesi şok olay! Siyah-Beyazlılar’ın A.Gücü’ne 1-0 mağlup olduğu mücadelenin devre arasında neler olmuş neler! Gün yüzüne çıkan olaya göre İbrahim Üzülmez, takım arkadaşı İbrahim Toraman’a yumruk attı. Olay şöyle gelişti. Beşiktaş takımı soyunma odasına 1-0 yenik girdi. Üzülmez, odaya girdi o sırada kramponlarını temizleyen Toraman’a yumruk attı. Herkes bir anda ne olduğunu şaşırdı ve araya girdi.

İKİNCİ YARI ÇIKARILMIŞTI
Ve teknik direktör Bernd Schuster faturayı anında kesti. Siyah-Beyazlılar ikinci yarı sahaya çıktığında İbrahim Üzülmez sahada yoktu. Yerine İsmail Köybaşı oynadı. Konu yönetim kanadına yansıdı. İki futbolcunun da olayla ilgili olarak bir anlamda savunmaları alındı. Üzülmez’in İbrahim Toraman’a saldırma nedeni olarak 1. dakikada Serdar Özkan’ın attığı gol sonrası (Gol Üzülmez’in kanadından gelmişti) takım arkadaşının küfür etmesini gösterdi. İbrahim Toraman ise küfür etmediğini söyledi.

7 YIL ÖNCE BAŞLAYAN KAVGA
İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman’ın yıldızı uzun süredir barışmıyordu. İkili arasındaki ilk kavga 2004’te idmada başlamıştı. G.Antep’ten yeni gelen Toraman idmanda, Üzülmez’e sert girmesi üzerine tokat yemişti. Sonra 2008 yılında Temmuz ayında Avusturya’da yapılan kampta terlik kavgası yaşanmıştı. Üzülmez, yemeğe terlikle gelen Toraman’a kızmıştı. Toraman da yanıt verince ikili yumruk yumruğa birbirine girmişti. Süresiz kadro dışı bırakılan ikili tarafların özür dilemesi sonrası affedilmişti.

OY BİRLİĞİ İLE GÖNDERİLDİ
Başkan Yıldırım Demirören, futbol komitesi başkanı Serdal Adalı ve komite üyesi Cengiz Zülfikaroğlu tesislere gitti. Yumruk olayı futbolcularla ve Schuster’le görüşüldü. Sonrasında resmi siteden şu açıklama yapıldı: A.Gücü-Beşiktaş maçının devre arasında soyunma odasında İbrahim Üzülmez’in sebebiyet verdiği sportmenliğe aykırı davranış neticesinde, teknik heyetimizin verdiği rapor ve durum Yönetim Kurulumuz’un olağanüstü yaptığı toplantıda değerlendirilmiş ve İ.Üzülmez’in sözleşmesinin feshedilerek kulübümüz ile olan ilişkisinin kesilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

Kaynak : HT

Üzülmez'in sözleşmesi feshedildi! Hakkında Yorum Yaz


Diğer Haberler

Kurumsal Seo danışmanlığı
diş estetiği pedagog asfalt öğrenci taşımacılığı tercüme bürosu kına organizasyonu

Önerileriniz

Burası tüm Ankaranın sitesidir, eğer Ankaram.net'in geliştirilmesini istediğiniz herhangi bir konuda bir öneriniz yada geridönümünüz varsa lütfen bizi bilgilendirin

ankaram.net önerilerinizi yazın
bornova masaj salonu izmir masaj salonu karşıyaka masaj salonu
garantili seo hizmeti