Bursa'da ‘Münevver’ vakası!

Bursa'da ‘Münevver’ vakası!
Haberi arkadaşıma gönder

Facebook'ta Paylaş twitter

02.03.2011
Bursa’da, Nilüfer İlçesi Badırga Köyü Deri Organize Sanayi Bölgesi’nden geçen vatandaşlar, bir su birikintisinde bacakları olmayan, boğazı kesilmiş ve üzerinde kıyafet bulunmayan 20’li yaşlarında bir kadın cesedi gördüler. Durum hemen jandarmaya bildirilirken, ceset üzerinde yapılan ilk incelemede göğsü ile cinsel organı bölgesinde de kesikler olduğu belirtildi. İstanbul’daki “Münever Karabulut” vahşetinin izlerini taşıyan ceset, savcının incelemesinden sonra otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Bülent CİVANOĞLU / AHT

BABASI TEŞHİS EDEMEDİ
Polis, üzerinden herhangi bir kimlik çıkmayan cesedin, 16 Şubat’tan bu yana kayıp olan Uludağ Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Felsefe Bölümü öğrencisi Sema Karakoca’ya ait olabileceği ihtimali üzerine yoğunlaştı. Bu nedenle, 16 Şubat’ta arkadaşları tarafından kendisi için düzenlenen doğum günü partisine katılmayan 20 yaşındaki Sema Karakoca’nın babası ve arkadaşları teşhis için Adli Tıp Kurumu morguna çağrıldı.

Bursa Adli Tıp Kurumu’na bir yakınıyla gelen babaMehmet Ali Karakoca’nın cesedi teşhis edemediği ve kızına benzediğini söyleyip, “Kızım olup olmadığından emin değilim” dediği öğrenildi. Bunun üzerine, cesede DNA testi yapılmasına karar verildi. Oldukça üzgün olan baba Karakoca, yaklaşık bir saat kaldığı Adli Tıp Kurumu’ndan ayrıldı.

Kaynak : AHT

Bursa'da ‘Münevver’ vakası! Hakkında Yorum Yaz


Diğer Haberler

Kurumsal Seo danışmanlığı
diş estetiği pedagog asfalt öğrenci taşımacılığı tercüme bürosu kına organizasyonu

Önerileriniz

Burası tüm Ankaranın sitesidir, eğer Ankaram.net'in geliştirilmesini istediğiniz herhangi bir konuda bir öneriniz yada geridönümünüz varsa lütfen bizi bilgilendirin

ankaram.net önerilerinizi yazın
bornova masaj salonu izmir masaj salonu karşıyaka masaj salonu
garantili seo hizmeti