MacBook'lar Apple'ın canını sıkıyor

MacBook'lar Apple'ın canını sıkıyor
Haberi arkadaşıma gönder

Facebook'ta Paylaş twitter

29.06.2012
Apple'a gelen arıza şikayetlerine göre, Retina ekranlı yeni MacBook Pro'lar önemli bir sorunla karşı karşıya. Kullanıcılar Apple'ın teknik destek birimine gönderdikleri mesajlarda, yeni laptop'larının görüntü arızası verdiğini belirtti.

Şikayetler, ekrana gelen görüntünün kaybolması gereken süreden birkaç dakika daha fazla ekranda kaldığı yönünde. AppleInsider'a göre sorun yalnızca açık renkli arka planlarda meydana geliyor ve beş dakika boyunca kaybolmuyor.

Aldığı arıza bildirimlerinden sonra Apple Store yenileme birimini devreye sokarak iadelere başlamış bile. Bazı raporlara göreyse sorun sadece bir dizi laptop'ta ortaya çıkmış.

AppleInsider her şeye rağmen görüntü gölgesi veya görüntü donması sorununun, diğer cihazlardaki düzlem içi anahtarlama (in-plane switching) panelini de etkileme ihtimaline karşı önlemini almış.

Kullanıcılar için iyi haberse, Apple'ın 14 gün içinde "sorgusuz sualsiz" iade kabul politikası. Şirket aynı zamanda 90 gün boyunca teknik destek garantisi ve arızalı parçalara karşı bir yıl süreli garanti sunuyor.

MacBook'lar Apple'ın canını sıkıyor Hakkında Yorum Yaz


Diğer Haberler

Kurumsal Seo danışmanlığı
diş estetiği pedagog asfalt öğrenci taşımacılığı tercüme bürosu kına organizasyonu

Önerileriniz

Burası tüm Ankaranın sitesidir, eğer Ankaram.net'in geliştirilmesini istediğiniz herhangi bir konuda bir öneriniz yada geridönümünüz varsa lütfen bizi bilgilendirin

ankaram.net önerilerinizi yazın
bornova masaj salonu izmir masaj salonu karşıyaka masaj salonu
garantili seo hizmeti