Ankaralı güzelin Amerikan rüyası

Ankaralı güzelin Amerikan rüyası
Haberi arkadaşıma gönder

Facebook'ta Paylaş twitter

06.08.2012
LOS Angeles’ta düzenlenen güzellik yarışmasında Amerika’daki en güzel Türk kızı seçilen Nazlıcan Elestekin, jüri tarafından belirlenen 10 güzel arasına girdi.
Elestekin, bu yıl Amerika’da ‘Kainat Güzellik Kraliçesi’ olmak için yarışacak. Amerika’da eğitim hayatına devam eden Nazlıcan Elestekin, Los Angeles’te düzenlenen yarışmada ‘En Güzel Türk Kızı’ seçildi. Buradaki yarışmanın ardından jüri tarafından belirlenen 10 güzel kız arasına da giren Elestekin, şimdi Amerika’nın en güzel kızı olmak için yarışacak.

İlk 10’a girdi

Nisan 2012’de, Miss Turkey’e davet edildiğini ancak Los Angeles’ta devam eden reklamcılık öğrenimini yarıda bırakmamak için bu daveti geri çevirdiğini kaydeden yetenekli güzel Nazlıcan Elestekin, Amerika’da, Amerika’nın Miss Turkey’i seçildiğini söyledi. Yarışma özel jürisinin belirlediği ilk 10 güzel arasına da giren Elestekin, final gecesinde kainat güzeli ve UNESCO’nun barış elçisi seçilebilmek için güzellik, zeka ve yeteneklerini sergileyecek.

Hedefim ülke adını duyurmak

Tatilini Ankara’daki ailesinin yanında geçiren Nazılcan, Amerika’da Türkiye’yi en güzel şekilde temsil edeceğini söyledi. Amerika’nın en güzel kızı seçilebilmek için çalışacağını kaydeden Nazlıcan, “Burada sadece ben değil ülkemde önemli. Ülkemin adını en güzel şekilde duyurmak istiyorum” dedi.
Tatil için şu an Türkiye’ye geldiğini kaydeden Nazlıcan, “Hem form tutuyorum, hem de dinleniyorum. Birçok reklam ve ajans ile görüşmelerim oldu. Önceliğim Amerika’nın en güzel kızı seçilmek, ardından da gelen teklifleri değerlendirmeye alacağım” diye konuştu.

Ankaralı güzelin Amerikan rüyası Hakkında Yorum Yaz


Diğer Haberler

Kurumsal Seo danışmanlığı
diş estetiği pedagog asfalt öğrenci taşımacılığı tercüme bürosu kına organizasyonu

Önerileriniz

Burası tüm Ankaranın sitesidir, eğer Ankaram.net'in geliştirilmesini istediğiniz herhangi bir konuda bir öneriniz yada geridönümünüz varsa lütfen bizi bilgilendirin

ankaram.net önerilerinizi yazın
bornova masaj salonu izmir masaj salonu karşıyaka masaj salonu
garantili seo hizmeti