Ankara Firma Rehberi

5N1K Mühendislik Müşavirlik İnşaat Ticaret AŞ Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:053236****

Ankara’da İnşaat ve Emlak / Diğer İnşaat ve Emlak sektöründe faaliyet gösteren 5N1K Mühendislik Müşavirlik İnşaat Ticaret AŞ firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Çankaya / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren 5N1K Mühendislik Müşavirlik İnşaat Ticaret AŞ, Betonarme, çelik, mimari, mekanik, tesisat, borulama, elektrik, altyapı proje mühendislik hizmetleri – Kontrollük ve müşavirlik hizmetleri – Fizibilite ev etüd çalışmaları ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. 5N1K Mühendislik Müşavirlik İnşaat Ticaret AŞ ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Serdar SARMAN

Firma Lokasyonu: Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Ziyabey Cad. 1420 Sok. No: 6/2 Balgat/Ankara

Firma Telefon: 05323630573

Web Sitesi: www.besnbirk.eu

Firma Sektörü: İnşaat ve Emlak / Diğer İnşaat ve Emlak

Ana Ürünler: Betonarme, çelik, mimari, mekanik, tesisat, borulama, elektrik, altyapı proje mühendislik hizmetleri – Kontrollük ve müşavirlik hizmetleri – Fizibilite ev etüd çalışmaları

5N1K, konusunda uzmanlaşmış kişilerin bir araya geldiği çok yönlü bir mühendislik ve müşavirlik firmasıdır. 5N1K, projenin başlangıcından devreye alınma noktasına kadar geçen safhaların tümünde faaliyet göstermektedir. Bir zincirin halkasına benzetilebilecek bu hizmetler silsilesinin tamamı ya da bir kısmı için 5N1K hizmeti almak mümkündür.

Sağlanan hizmetler; mastır plan, fizibilite raporlarının hazırlanması ile tüm mühendislik branşlarında temel tasarım, detay ve uygulama projelerinin hazırlanması, proje yönetimi, danışmanlık ve kontrollük hizmetlerini kapsamaktadır.

5N1K, kamu ve özel sektörün yatırımcılarına, planlamaya uygun geliştirilmiş, son teknolojiyi kullanan, yaratıcı, çevreye uyumlu, yatırım ve işletme ekonomisini ön planda tutan mühendislik çözümlerini üretmektedir.

Enerji santralleri, çimento, demir çelik fabrikaları ve benzeri endüstriyel tesisler ile sosyal yapılar konularında mühendislik ve müşavirlik hizmetleri verilmektedir. Ekibimiz inşaat, mimari, mekanik, elektrik ve proses mühendisliği alanlarında çalışılmakta olduğu gibi proje yönetimi, müşavirlik ve inşaat kontrollüğü işlerini de gerçekleştirmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu