Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Cem Yılmaz Congresium Ankara Gösterisi - Ankara Şehir Portalı

Cem Yılmaz Congresium Ankara Gösterisi

Stand-Up

Etkinlik detayları

  • Congresium Ankara
  • 1 Kasım 2019
  • Cuma, 9PM to 11PM

Etkinlik yöneticisi ile iletişime geç

1 2 3 4

Biletlerinizi ayırtın

Teşekkür Size Nazikçe

Cem Yılmaz Congresium Ankara Gösterisi

Congresium Ankara

Cuma, 9PM to 11PM
1 Kasım 2019

000000

Congresium Ankara

Organizatör'ün diğer etkinlikleri

Cem Yılmaz Congresium Ankara Gösterisi

Congresium Ankara

Cuma, 9PM to 11PM
1 Kasım 2019

BASKI

Cem Yılmaz Ankara Turnesi

Cem Yılmaz Ankara

 

Tarih                   Sanatçı                                    Saat                   Mekan

01.11.2019         Cem Yılmaz                            21:00                 Congresium Ankara

Congresium Ankara Adres: Söğütözü Mah. Söğütözü Cad.  No:1/A,  06510  Çankaya/Ankara, Türkiye

Congresium Ankara Telefon:  +90 312 2850385 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Congresium Ankara Faks Numarası: (0312) 2850057

 

Cem Yılmaz Kimdir

Cem Yılmaz Ankara Turnesi 

1973 yılında İstanbul’da doğan Cem Yılmaz, son yılların en yetenekli stand up sanatçılarının başında gelmektedir. Bu bilgiyle Cem Yılmaz Kaç Yaşında ve Cem Yılmaz Nereli diye merak edenleri de aydınlatmış olduk. Ailesi Sivaslıdır.

Mehmet Akif İlkokulu’nda okuduktan sonra Cem Yılmaz, ortaokulu Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu’nda bitirdi. Lise eğitimini ise Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nde tamamladı.

Üniversite sınavlarına giren Cem YılmazBoğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü kazandı ve bu bölümden başarıyla mezun oldu.

Karikatüre merakı üniversite yıllarında başlayan başarılı komedyen, okul yıllarından itibaren o zamanın en önemli karikatür dergisi olan Leman’da çalışmaya başladı. Stand up gösteri sunmayı kafasına koyan Cem Yılmaz, ilk gösterisini İstanbul Leman Kültür’de 1995 yılında sundu.

Bu gösteri çok beğenildi ve hemen arkasından Beşiktaş Kültür Merkezi‘nde ikinci gösterisini gerçekleştirdi. Şu ana kadar yaklaşık 5000 tane gösteri gerçekleştiren Cem Yılmaz, her yaştan izleyiciyi güldürmeyi başaran ender komedyenler arasında sayılmaktadır.

Cem Yılmaz Filmleri arasında ilki olan Her Şey Güzel Olacak isimli film, 1998 yılında gösterime girdi. Cem Yılmaz sonraki yıllarda sırasıyla Gora, Arog, Yahşi Batı ve Hokkabaz isimli filmleri çekti. 2004 yılında gösterime giren Gora, o yılın hasılat rekorunu kırmayı başardı. Cem Yılmaz, kendi yönetmenliği yaptığı filmlerde ayrıca oyunculuk ta üstlenmiştir.

Cem Yılmaz, 2012 yılında Ahu Yağtu ile evlendi ama evlilikleri çok uzun süremedi. 2013 yılında boşandılar. Çiftin Kemal isminde bir oğulları oldu.

Cem Yılmaz’ın boyu 170 cm’dir. Cem Yılmaz, son gösterisini 2019 yılı içerisinde CMYLMZ-Diamond-Elite-Platinum-Plus ismiyle Türkiye çapında sergilemeye başladı.

Cem Yılmaz Gösterileri ve diğer Ankara Stand Up Gösterileri için sitemizin Ankara Etkinlikleri bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Etkinlik Takvimi için başka sitelere bakmaya gerek yok. Sitemizi takip etmeyi unutmayın.

 

 

Cem Yılmaz

 

Cem Yılmaz Ankara ve Cem Yılmaz Ankara 2019 adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Cem Yılmaz Ankara ve Cem Yılmaz Ankara 2019 adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başa dön tuşu