Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
CSO Çello Dörtlüsü Ankara Yeni Yıl Konseri - Ankara Şehir Portalı

CSO Çello Dörtlüsü Ankara Yeni Yıl Konseri

Klasik Müzik

Etkinlik detayları

  • Erimtan Müzesi Konser Salonu
  • 10 Aralık 2019
  • Salı, 8PM to 10PM

Etkinlik yöneticisi ile iletişime geç

1 2 3 4

Biletlerinizi ayırtın

Teşekkür Size Nazikçe

CSO Çello Dörtlüsü Ankara Yeni Yıl Konseri

Erimtan Müzesi Konser Salonu

Salı, 8PM to 10PM
10 Aralık 2019

000000

Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi

Organizatör'ün diğer etkinlikleri

CSO Çello Dörtlüsü Ankara Yeni Yıl Konseri

Erimtan Müzesi Konser Salonu

Salı, 8PM to 10PM
10 Aralık 2019

BASKI

CSO Çello Dörtlüsü Konser

CSO Çello Dörtlüsü Ankara Konseri

 

Tarih                    Sanatçı                                 Saat                 Mekan

10.12.2019          CSO Çello Dörtlüsü             20:30               Erimtan Müzesi Konser Salonu

Erimtan Müzesi Konser Salonu Adres: Kale Mah. Gözcü Sok. No:10,  06240 Altındağ/Ankara, Türkiye

Erimtan Müzesi Konser Salonu Telefon:  +90 312 3110401  Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

 

CSO Çello Dörtlüsü Kimdir

CSO Çello Dörtlüsü Konser

Gelin hep birlikte CSO Çello Dörtlüsü‘nü yakından tanıyalım. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası bünyesinde çalışan dört başarılı genç müzisyen, çello konusunda ayrı bir grup kurmaya karar verdiler. Bu grubun ismine de CSO Çello Dörtlüsü ismini verdiler.

Bu grubun üyelerini yakından tanıyalım. İlk üyemiz Onur Şenler. 7 yaşında piyano çalmaya başlayan Onur Şenler, 9 yaşından itibaren de viyolonsel konusunda uzmanlaşmaya başladı. İlk mini konserini 16 yaşında veren başarılı sanatçı Ensemble Ankara Oda orkestrası ve Ankara Yaylı Çalgılar Quartet’in kurucuları arasında yer aldı. Sonraki yıllarda Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası içinde klasik müzik çalışmalarını sürdürdü.

İkinci üyemiz İbrahim Aydoğdu. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olan İbrahim Aydoğdu, sonraki yıllarda Budapeşte’de konserler verdi. Hacettepe Senfoni Orkestrası’nda bir dönem çalışan İbrahim Aydoğdu şu an Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ve CSO Çello Dörtlüsü üyeliğini sürdürmektedir.

Üçüncü üyemiz Yaz Irmak. 10 yaşından itibaren viyolonsel çalmaya başlayan Yaz Irmak, Hacettepe Senfoni Orkestrası’nda bir dönem çalıştı. Orkestra Akademik Başkent ve Akdeniz Gençlik Orkestrası’nda viyolonsel çalan Yaz Irmak şu anda CSO ve CSO Çello Dörtlüsü’nde aktif olarak müzik hayatını sürdürüyor.

CSO Çello Dörtlüsü‘nün dördüncü üyesi Köklü Yiğit Tan. Küçük yaşlardan itibaren klasik müziğe ilgi duyan Köklü Yiğit Tan, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun oldu. Sonraki yıllarda Almanya’da yüksek lisans yaptı. İlerleyen yıllarda müzik hayatına Eos Quartet ve Prima Quartet ile devam etti .Son olarak Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ve CSO Çello Dörtlüsü’nde klasik müziğe devam ediyor.

 

CSO Çello Dörtlüsü

CSO Çello Dörtlüsü Ankara Konseri  ve CSO Çello Dörtlüsü Konseri adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan CSO Çello Dörtlüsü Ankara Konseri ve CSO Çello Dörtlüsü Konseri adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başa dön tuşu