Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Gökcan Sanlıman Ankara Konseri - Ankara Şehir Portalı

Gökcan Sanlıman Ankara Konseri

Pop

Etkinlik detayları

  • Hayal Kahvesi Ankara Tepe Prime
  • 25 Ekim 2019
  • Cuma, 10PM to 11PM

Etkinlik yöneticisi ile iletişime geç

1 2 3 4

Biletlerinizi ayırtın

Teşekkür Size Nazikçe

Gökcan Sanlıman Ankara Konseri

Hayal Kahvesi Ankara Tepe Prime

Cuma, 10PM to 11PM
25 Ekim 2019

000000

Bayhan Production

Organizatör'ün diğer etkinlikleri

Gökcan Sanlıman Ankara Konseri

Hayal Kahvesi Ankara Tepe Prime

Cuma, 10PM to 11PM
25 Ekim 2019

BASKI

Gökcan Sanlıman Konser

Gökcan Sanlıman Konser Ankara

 

Tarih                 Sanatçı                               Saat               Mekan

25.10.2019       Gökcan Sanlıman               22:00            Hayal Kahvesi Ankara Tepe Prime

Hayal Kahvesi Ankara Tepe Prime Adres: Mustafa Kemal Mah. Eskişehir Devlet Yolu,  Tepe Prime Avenue,  No:A5/6/7,  06510  Çankaya/Ankara, Türkiye

Hayal Kahvesi Ankara Tepe Prime Telefon:  +90 312 2842925 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

 

Gökcan Sanlıman Kimdir

Gökcan Sanlıman Konser

1985 yılında İstanbul’da doğan Gökcan Sanlıman, son zamanların en sağlam çıkış yapan şarkıcılarından birisidir. Bu bilgiyle Gökcan Sanlıman Kaç Yaşında ve Gökcan Sanlıman Nereli sorularını da cevaplamış olduk.

Gökcan Sanlıman, ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da İtalyan Lisesi’nde tamamladı. 2005 yılında üniversite sınavlarına girerek İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünü kazandı. Bu bölümden 2009 yılında mezun oldu.

Üniversiteden mezun olduktan sonra Gökcan Sanlıman Albümleri arasında ilki olacak Yesterday albümünü 2010 yılında çıkardı. Bu cover albümde Şebnem Ferah, Göksel ve Teoman gibi ünlü sanatçılarla yaptığı düetlerde harika sesiyle dikkat çekmeyi başardı.

2012 yılında Gökcan Sanlıman, ikinci albümü olan Soğuk Temmuz’u çıkardı. Gökcan Sanlıman Şarkıları arasında en başta gelenlerden birisi olacak Soğuk Temmuz şarkısı bu albüme adını verdi. Gökcan Sanlıman, Soğuk Temmuz şarkısında kendisine eşlik etmesi için Aylin Aslım’ı seçti.

Diğer Gökcan Sanlıman Şarkıları arasında olan Şerefine ve Serseri Kalp, Soğuk Temmuz albümünün dikkat çeken parçaları oldular.

Gökcan Sanlıman, 2016 yılında üçüncü albümü olan Yaşım Tutmuyor Mutluluğa‘yı çıkardı. Hayli başarılı bir pop albümü olan bu albümden sonra birçok mekanda sahne almaya başladı. Gökcan Sanlıman Her Akşamüstü şarkısını bu albümün çıkış parçası olarak belirledi. Pazartesi isimli şarkı bu albümde bir diğer dikkat çeken şarkı olmayı başardı.

2018 yılında ilk teklisi olan Akşam Güneşi’ni çıkaran Gökcan Sanlıman, oldukça iyi satış rakamları yakaladı. Son olarak 2019 yılında Aramızda teklisiyle gençlerin yüreğini hoplatmayı başaran Gökcan Sanlıman, Ankara’da hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Ankara Etkinlik Rehberi‘de yer alan bu harika Gökcan Sanlıman Konseri‘ni sakın kaçırmayın diyoruz.

 

 

 

Gökcan Sanlıman

 

Gökcan Sanlıman Konser Ankara ve Gökcan Sanlıman Konseri adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Gökcan Sanlıman Konser Ankara ve Gökcan Sanlıman Konseri iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başa dön tuşu