Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Hoşgeldin Boyacı Tiyatro Oyunu Ankara - Ankara Şehir Portalı

Hoşgeldin Boyacı Tiyatro Oyunu Ankara

Tiyatro

Etkinlik detayları

  • MEB Şura Salonu
  • 25 Eylül 2019
  • Çarşamba, 8PM to 10PM

Etkinlik yöneticisi ile iletişime geç

1 2 3 4

Biletlerinizi ayırtın

Teşekkür Size Nazikçe

Hoşgeldin Boyacı Tiyatro Oyunu Ankara

MEB Şura Salonu

Çarşamba, 8PM to 10PM
25 Eylül 2019

000000

Hoşgeldin Boyacı Tiyatro Oyunu Ankara

MEB Şura Salonu

Çarşamba, 8PM to 10PM
25 Eylül 2019

BASKI

Hoşgeldin Boyacı Tiyatro Oyunu

Hoşgeldin Boyacı Ankara

 

BU TİYATRO OYUNU İPTAL EDİLMİŞTİR

 

Tarih               Sanatçı                                  Saat             Mekan

25.09.2019     Hoşgeldin Boyacı                  20:30            MEB Şura Salonu

MEB Şura Salonu Adres: Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Cad.  Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü,  06560  Yenimahalle/Ankara, Türkiye

MEB Şura Salonu Telefon:  +90 312 4133850 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

 

Hoşgeldin Boyacı Konusu

Hoşgeldin Boyacı Tiyatro Oyunu

Donald Churchill’in ünlü oyunu Hoşgeldin Boyacı’yı Türkçe’ye Füsun Günersel çevirdi. Arif Akkaya’nın yönetmenliğini yaptığı Hoşgeldin Boyacı Konusu nedir? Kısaca özetleyelim.

Oyunumuzun baş karakteri Walter, fakirdir ama tüm hayatı boyunca hızlıca para kazanma hayalleri kurmuştur. İşler beklediği gibi gitmez, sonunda kendini boyacı olarak bulur. Marcia adında bir kadından evini boyama teklifi alır, paraya ihtiyacı olduğu için hemen kabul eder.

Walter, Marcia’nın evine gider. Tam işe başlayacakken kapı çalınır. Hiç tanımadığı bir kadın çıkar. Walter, sonradan bu kadının isminin Jane olduğunu öğrenecektir. Jane, Walter’ı görür görmez ona içi ısınır. Ona hayatını anlatmaya başlar. Çok üzüntülüdür, çünkü kocası onu aldatmıştır.

Erdal Özyağcılar‘ın başrolde olduğu ve Walter’ı canlandığı bu tiyatro oyununda Hoşgeldin Boyacı Oyuncular kimler diye merak edenler için diğer oyuncuları sayalım. Marcia rolünde Berna Laçin, Jane rolünde Gözde Çetiner var.

Ankara’da oynanan tiyatro oyunları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor ve Ankara Etkinlik Rehberi araştırıyorsanız sitemizin Ankara Etkinlik bölümünü takip etmeyi deneyebilirsiniz.

 

 

Hoşgeldin Boyacı Tiyatro

 

Hoşgeldin Boyacı Ankara ve Hoşgeldin Boyacı Tiyatro Oyunu adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Hoşgeldin Boyacı Ankara ve Hoşgeldin Boyacı Tiyatro Oyunu adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başa dön tuşu