Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Linet ve Haktan MEB Şura Salonu Ankara Konseri - Ankara Şehir Portalı

Linet ve Haktan MEB Şura Salonu Ankara Konseri

Türk Sanat Müziği

Etkinlik detayları

  • MEB Şura Salonu
  • 13 Eylül 2019
  • Cuma, 9PM to 11PM

Etkinlik yöneticisi ile iletişime geç

1 2 3 4

Biletlerinizi ayırtın

Teşekkür Size Nazikçe

Linet ve Haktan MEB Şura Salonu Ankara Konseri

MEB Şura Salonu

Cuma, 9PM to 11PM
13 Eylül 2019

000000

Uğur Bayhan

Organizatör'ün diğer etkinlikleri

Linet ve Haktan MEB Şura Salonu Ankara Konseri

MEB Şura Salonu

Cuma, 9PM to 11PM
13 Eylül 2019

BASKI

Linet Haktan Ankara

Linet Konser 2019

 

Tarih               Sanatçı                                  Saat             Mekan

13.09.2019     Linet ve Haktan                    21:00            MEB Şura Salonu

MEB Şura Salonu Adres: Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Cad.  Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü,  06560  Yenimahalle/Ankara, Türkiye

MEB Şura Salonu Telefon:  +90 312 4133850 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

 

Linet Kimdir

Linet Haktan Ankara

Linet Haktan beraberce Ankara MEB Şura Salonu’nda harika bir konser verecekler. Linet ve Haktan Akşam Güneşi şarkısına yaptıkları düetle son zamanlarda ses getirdiler. Gelin bu sanatçılardan Linet’i yakından tanıyalım.

Linet Nereli sorusuna cevap olarak İsrail diyebiliriz. Gerçek ismiyle Linet Menaşi veya sahne ismiyle Linet, 1975 yılında İsrail’de dünyaya geldi. Annesi Bursalı Türk Sanat Müziği sanatçısı olan Leyla Özgecan ve babası da İstanbullu olan Şamuel Menaşi’dir.

Linet, ilk önemli çıkışını 1993 yılında Eurovision Şarkı Yarışması’nın İsrail elemelerine katılarak yaptı. 1994 yılında Linet, Türkiye’ye gelerek Linet Albümleri arasında birincisi diyebileceğimiz Linet 1 albümünü yaptı. İkinci albümünü 1995 yılında Linet 2 ismiyle çıkardı.

Türkiye’ye geldikten sonra müzikal anlamda da tanınmaya başlayan Linet, 1997 yılında Linet’in Müzik Kutusu albümünü çıkardı. Daha sonra İsrail’e giderek 2003 yılında Linet Different Woman albümünü çıkardı. Linet Albüm tanımına en iyi uyacak albümlerden birisi olan Paylaşmak İstiyorum albümünü 2009 yılında tekrar Türkiye’ye geldiğinde yapan Linet, iyice fantezi müzikte aranan sanatçılar arasına girmeyi başardı.

Bu yıllarda birçok sanatçılarla ortak çalışma ve düet çalışmalarına imza atan Linet, müzik camiasının ve mekanların aranılan sanatçılarından birisi oldu.

2011 yılında Kalbimin Sahibi Sen ve 2012 yılındaki Yorum Farkı albümleri Linet’in en son albümleri arasında yer almaktadır. Linet Şarkıları içinde en ünlüleri Hatıram Olsun, Geçer, Bulamazsın, Sustum, İhtimal isimli şarkılardır.

Linet Konser Takvimi içinde yer alan bu müthiş MEB Şura Salonu konserini sakın kaçırmayın deriz.

 

Linet

 

Linet Konser 2019 ve Linet Konser Ankara adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Linet Konser 2019 ve Linet Konser Ankara adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başa dön tuşu