Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Nev Ankara Konseri - Ankara Şehir Portalı

Nev Ankara Konseri

Rock

Etkinlik detayları

  • IF Performance Hall
  • 21 Eylül 2019
  • Cumartesi, 9PM to 11PM

Etkinlik yöneticisi ile iletişime geç

1 2 3 4

Biletlerinizi ayırtın

Teşekkür Size Nazikçe

Nev Ankara Konseri

IF Performance Hall

Cumartesi, 9PM to 11PM
21 Eylül 2019

000000

Nev Ankara Konseri

IF Performance Hall

Cumartesi, 9PM to 11PM
21 Eylül 2019

BASKI

Nev Konser

Nev Konser Ankara

 

Tarih                   Sanatçı                              Saat                   Mekan

21.09.2019         Nev                                    21:00                  IF Performance Hall

IF Performans Hall Adres: Kavaklıdere Mah. Tunus Cad.  No:14/A,  06410  Çankaya/Ankara, Türkiye

IF Performans Hall Telefon:  +90 312 418 95 06 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

IF Performans Hall WhatsApp Numarası: +90 553 0503639

 

Nev Kimdir

Nev Konser

1968 yılında İstanbul’da doğan Nev’in gerçek ismi Nevzat Doğansoy’dur. Bu bilgilerle Nev Nereli ve Nev Kaç Yaşında şeklinde soru soranların merakını gidermiş olduk. Ayrıca birçok kişi Nev Gerçek Adı diye soruyordu. Onlara da cevap verdik.

İlkokuldan itibaren müziğe merak saran Nev, müzikal alet olarak ilk mandolin çalmaya başladı. Nev, Üniversite sınavlarına girerek başarılı oldu. Üniversite yıllarında elektro gitar çalmayı öğrendi. Yaz tatilinde Akdeniz ve Ege Sahillerindeki farklı mekanlarda şarkı söylemeye başladı. Üniversiteden mezun olduktan sonra 1995 yılında üyesi olduğu Chantage grubuyla Cool Bar’da sahneye çıkmaya başladı.

Nev, hem sahneye çıkıyor hem de iş hayatında satış müdürlüğü yapıyordu. En sonunda müzik baskın çıktı ve özel firmalarda çalışmaya son verdi.

Teoman ile birlikte 2000 yılında Türkiye turnesine çıkarak birçok şehir dolaştı. Nev Albümleri arasında ilki olacak Her Şeye Rağmen albümü 2001 yılında çıktı. Nev Her Şeye Rağmen albümündeki tüm şarkıların söz ve müziklerini kendisi yazdı. Bu albümün çıkış parçası Her Şeye Rağmen oldukça sevildi. Nev Şarkıları arasında en çok ilgi görenlerden birisi olan Zor parçası da bu albümdeydi.

Nev, ikinci albümünü 2004 yılında Sen Gibi ismiyle çıkardı. Nev Sen Gibi albümüyle kendisini pop müzikte kanıtlama fırsatı buldu.

Müziğe üç yıl ara veren Nev, 2007 yılında Işığım ve Gölgem isimli albümle tekrar müzikseverlerin karşısına çıktı. Müziğe devam eden sanatçı 2010 yılında dördüncü albümünü Bir Nev-i Alaturka ismiyle piyasaya sürdü. Bu albümde bir ölçüde alaturka şarkılara da giriş yapan Nev, sesinin bu tür şarkılar için de uygun olduğunu kanıtladı.

Bir Nev-i Alaturka albümündeki en önemli şarkılar arasında Kimseye Etmem Şikayet, Mazideki Aşk, Ben Küskünüm Feleğe isimli parçalar vardır.

Nev, 2014 yılında son olarak Kıyısız Deniz isimli albümü çıkardı. Bu albümden sonra başta Ankara olmak üzere farklı şehirlerde konser vermeyi sürüdürüyor.

Ankara Etkinlik Takvimi içindeki bu şahane konseri izlemek için tüm Ankaralılar sabırsızlanıyor.

 

 

Nev

 

Nev Konser Ankara ve Nev Ankara Konseri adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Nev Konser Ankara ve Nev Ankara Konseri iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz

Başa dön tuşu