Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Sertab Erener Ankara Konseri - Ankara Şehir Portalı

Sertab Erener Ankara Konseri

Pop

Etkinlik detayları

  • Odtü Mezunları Derneği Vişnelik Çim Amfi
  • 25 Eylül 2019
  • Çarşamba, 9PM to 11PM

Etkinlik yöneticisi ile iletişime geç

1 2 3 4

Biletlerinizi ayırtın

Teşekkür Size Nazikçe

Sertab Erener Ankara Konseri

Odtü Mezunları Derneği Vişnelik Çim Amfi

Çarşamba, 9PM to 11PM
25 Eylül 2019

000000

Kerki Production

Organizatör'ün diğer etkinlikleri

Sertab Erener Ankara Konseri

Odtü Mezunları Derneği Vişnelik Çim Amfi

Çarşamba, 9PM to 11PM
25 Eylül 2019

BASKI

Sertab Erener Konser

Sertab Erener Ankara Konser

 

Tarih                 Sanatçı                        Saat               Mekan

25.09.2019       Sertab Erener             21:15              Odtü Mezunları Derneği Vişnelik Çim Amfi

Odtü Mezunları Derneği Vişnelik Tesisi Adres: İşçi Blokları Mah. 1427. Cad.   06530  Çankaya/Ankara, Türkiye

Odtü Mezunları Derneği Vişnelik Tesisi Telefon:  +90 312 286 79 79 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

 

Sertab Erener Kimdir

Sertab Erener Konser

1964 yılında İstannul’da doğan Sertab Erener‘in babası Nizamettin Erener ve annesi Yücel Erener’dir. Sertab Erener Kaç Yaşında diye soranların böylece merakını da gidermiş olduk.

İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan başarılı sanatçı, üniversite sınavlarına girerek İstanbul Devlet Konservatuvarı’nı kazandı. Başarılı şekilde konservatuvardan mezun olan Sertab Erener, müziğe atılmaya kararlıydı.

Sezen Aksu ile tanışması sonrası onun vokalistliğini yapmaya başladı. Sertab Erener Albümleri arasında birincisi olacak Sakin Ol albümünü 1992 yılında çıkaran Sertab Erener, 90’lı yıllarda başlayan pop patlamasında parlayan sanatçılar arasına girdi. Sertab Erener Sakin Ol albümü sonrası müzik çalışmalarına devam etti.

1994 yılında Lal ve 1996 yılında Sertab Gibi albümlerini yapan Sertab Erener artık en sevilen pop sanatçıları arasına girmeyi başarmıştı.

1999 yılında dördüncü albüm olan Sertab geldi. Bu yıllarda Ricky Martin ile yaptığı düet sadece Türkiye değil tüm dünya ülkeleri tarafından beğeniyle karşılandı.

Sertab Erener Kumsal şarkısını lokomotif olarak kullandığı Turuncu albümünü 2001 yılında piyasaya sürdü. Hayli beğenilen bu albüm yine o yılın en çok satan albümleri arasına girmeyi başardı.

2003 yılında Everway That I Can isimli İngilizce şarkı ile Eurovision Şarkı Yarışması’nı kazanmayı başardı. Sertab Erener 1990 yılında Levent Yüksel ile evlendi ve 1996 yılında boşandı.

Sertab Erener Şarkıları arasında Asla, Bir Damla Gözlerimde, Lal, Sakin Ol, Vur Yüreğim, Sevdam Ağlıyor gibi unutulmaz şarkılar yer alıyor.

2016 yılında Sertab Erener Kırık Kalpler Albümü ile yine fırtına gibi esmeyi başardı. Şu aralar şehir konserlerine devam eden sanatçı aynı zamanda mekanlarda da çıkmayı sürdürüyor.

Ankara Etkinlikleri içinde bu müthiş Sertab Erener Konseri’ni sakın kaçırmayın.

 

 

Sertab Erener Konser

 

Sertab Erener Ankara Konser ve Sertab Erener Konser 2019 adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Sertab Erener Ankara Konser ve Sertab Erener Konser 2019 adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başa dön tuşu