Ankara Firma Rehberi

Acar Exclusive Logistics Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:+90312****

Ankara’da Taşımacılık / Özel Taşıma sektöründe faaliyet gösteren Acar Exclusive Logistics firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Çankaya / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Acar Exclusive Logistics, Ağır Nakliye – Nakliyat – Nakliye Danışmanlığı ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Acar Exclusive Logistics ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Şahin Şafak

Firma Lokasyonu: Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Sancak Mahallesi Konrad Adenauer Caddesi No:67/1, 06460 Çankaya/Ankara

Firma Telefon: +903124913842

Web Sitesi: www.acarexclusive.com

Firma Sektörü: Taşımacılık / Özel Taşıma

Ana Ürünler: Ağır Nakliye – Nakliyat – Nakliye Danışmanlığı

Şirketimizin kuruluş yeri Ankara Siteler olup 1959 yılından bu yana ACAR NAKLİYAT adı ile günümüze kadar faaliyetlerine Saim Şafak öncülüğünde devam etmektedir.

Günümüzdeki teknolojik ve sektörel gelişimleri ekibimiz ile Projenlendirerek Nakliye hizmetini düşük maliyetli, hızlı ve güvenilir şekilde müşterilerimize sunabilmek için ''ACAR EXCLUSİVE '' adı altında yeni bir oluşum içerisindeyiz. Acar Nakliyat'ın kuruluşu olarak ''Özel''  Firmaya ''Özel'' himet sloganıyla faaliyet alanlarımızı Yurt içi ve Yurtdışı Nakliye Danışmanlığı ,Ağır Nakliye ,Parsiyel Yük Taşımacılığı,Kuru Yük Taşımacılığı, Konteyner Taşımacılığı, Patlayıcı Madde Taşımacılığı, Gümrükleme ve Depolama olarak genişlettik.

Operasyonlarımız tecrübeli ve konusunda uzman, kabiliyetli bir ekip tarafından planlanmakta olup alanında uzman sürücülerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.Departmanında uzman ekibimiz ile yenilikçi bir düzen sağlayıp uygun iş kabiliyeti sağlayarak müşterilerimize 1959 sensinden bu yana kaliteli,güvenli taşıma hizmeti vermekteyiz.

Talep edilen yük taşımanızı gerçekleştirirken karayolları özel izin belgesi temini, sigorta ve eskort temini tarafımızca yapılmakta olup kendi bünyemizdeki depomuzda ve otoparkımızda istenirse tasınacak yükün tadilatını ve bekleme süresini oluşturabilmekteyiz.

 Kendi araçlarımız ile taşıdığımız yüklere ve araçlarımıza gelebilecek muhtemel hasarlara karşı araçlarımız Özel Risk sigortasına sahiptir. hukuki sorumluluklarını, poliçede belirtilen şart ve limitler ile teminat altına alır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu