Ankara Firma Rehberi

ALPHA AJANS Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:0(312)****

Ankara’da Tüketici Elektroniği / Kameralar ve Aksesuarları / Diğer Kamera Aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren ALPHA AJANS firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Çankaya / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren ALPHA AJANS, fotoğraf – greenbox, wihtebox, blackbox stürdyolar – katalog, moda çekimi, mimari çekim, tanıtım, reklam fotoğrafı ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. ALPHA AJANS ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Hakan Baki Koçak

Firma Lokasyonu: Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: İlbank Sitesi Atatürk Bulvarı No:243 A Blok Çankaya/Ankara

Firma Telefon: 0(312) 427 27 16 – 0(542) 405 32 95

Web Sitesi: www.alpha312.com

Firma Sektörü: Tüketici Elektroniği / Kameralar ve Aksesuarları / Diğer Kamera Aksesuarları

Ana Ürünler: fotoğraf – greenbox, wihtebox, blackbox stürdyolar – katalog, moda çekimi, mimari çekim, tanıtım, reklam fotoğrafı

Fotoğraf severlerin sıkça buluşacağı ve fotoğrafçılıkla ilgili yeniliklerin paylaşılacağı ajans, profesyonel moda fotoğrafçılığı, katalog, ürün, reklam çekimleri, düğün fotoğrafçılığı, doğum ve tüm özel günler fotoğrafçılığı, sahne fotoğrafçılığı, havadan video ve fotoğraf çekimi gibi fotoğrafçılık hizmetleri vermenin yanı sıra fotoğraf gezileri, yarışma ve sergilerinin organize edileceği bir  kültür sanat ve etkinlik merkezi olarak kuruldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu