Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Amasra Balıkçısı Gaziosmanpaşa - Ankara Şehir Portalı
Ankara Lezzet Durakları

Amasra Balıkçısı Gaziosmanpaşa

Euro ile Kira

Amasra Balıkçısı Gaziosmanpaşa / Amasra Balıkçısı Ankara

Amasra Balıkçısı Adres: Bayraktar Mah.  Koza Sok.  No:138,  06670 Gaziosmanpaşa/ANKARA, Türkiye

Amasra Balıkçısı Telefon: +90 312 447 53 55 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

 

Amasra Balıkçısı Gaziosmanpaşa

Ankara Amasra Balıkçısı

Ankara Gaziosmanpaşa’da 2005 yılında hizmete açılan Amasra Balıkçısı , balık ve deniz ürünleri seven ve nezih ortamda yemek tutkusu olan tüm Ankaralılara hizmet veriyor. Güzel ve şirin bir bahçeye sahip işletmenin sahipleri, çalışanları sıcak kanlı şekilde tüm müşterileri aynı kalitede hizmet veriyorlar. Dekorasyonu Ege ve Akdeniz’in o güzel kafelerini insanın aklına getiriyor. Lezzetli meze çeşitlerini sıralamak gerekirse en lezzetlileri olarak ahtapot salata, somon pastırma, lakerda, kuru domates, çöp şiş hamsi ve kalamar sayılabilir. İstavrit ve balık kokoreç de en çok rağbet gören yemekler arasında bulunuyor.

Kanun, keman ve ud eşliğinde yemek yeme keyfini bu mekanda doyasıya yaşayabilirsiniz. Karadeniz’in şirin ilçesi Amasra’yı ayağınıza getiren bu restoranda güzel bir yemek, yorgunluğunuzu alıp götürecek.

 

Gaziosmanpaşa Amasra Balıkçısı

Gaziosmanpaşa Amasra Balıkçısı ve Amasra Balıkçısı Ankara adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Gaziosmanpaşa Amasra Balıkçısı ve Amasra Balıkçısı Ankara iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu