Altındağ Halı Sahalar

Ankara Altındağ Altınpark Halı Saha

ANKARA ALTINDAĞ ALTINPARK HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Altındağ bölgesinde iseniz Ankara Altındağ Altınpark Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Altındağ Altınpark Halı Saha Telefon Numarası: +90 312 318 65 49 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Altındağ Altınpark Halı Saha Adresi:  Altınpark Mah. Şehit Ömer Halisdemir Bulv. Altınpark İçi, Türk-İş Son Durak, No:158/A Altındağ

 

Altınpark Halı Saha nerde diye Altınpark içine geldiğinizde çevredeki insanlara sorduğunuzda onlar size halı sahanın yerini kolayca göstereceklerdir. Altınpark bildiğiniz üzere Ankara’nın en büyük parkları arasındadır. Bu parkta birçok tesisin yanı sıra halı saha da bulunuyor.

Altındağ Halı Saha‘da maç yapmak istiyor ve mekan arıyorsanız Altınpark Halı Saha o çevredeki en güzel futbol zeminlerinden birisine sahiptir. Altındağ Hala Sahalar her yaştan insanın futbol oynamasına fırsat veriyor. İşte siz de Altındağ ilçesinde oturuyor ve futbol turnuvası düzenlemek için yer arıyorsanız Altınpark Hala Saha’yı arayabilirsiniz.

Aydınlıkevler Halı Saha size yakın olmayabilir ama arkadaşlarınızla Altınpark’a çok kolay ulaşabilir ve burada maç yapabilirsiniz. İskitler Halı Saha için İskitler’de oturmanıza da çok gerek yok. Eğer eviniz Altınpark’a yakın ise hiç düşünmeden güzel bir zemine sahip olan bu tesiste maç yapabilirsiniz.

Hasköy Halı Saha şu an kapalı olabilir veya maç için yer olmayabilir. Böyle durumlarda Altınpark Halı Saha’nın yukarıdaki telefonundan işletmeyle temasa geçerek fiyatları sorabilirsiniz.

Ulus Halı Saha sevenler Altınpark’ın bu en güzel halı sahasında futbol turnuvası organize etme keyfini gönül rahatlığı ile yaşayabilirler.

 

 

 

Altınpark Halı Saha

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu