Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Ayvalı Altın 11 Halı Saha - Ankara Şehir Portalı
Keçiören Halı Sahalar

Ankara Ayvalı Altın 11 Halı Saha

Euro ile Kira

ANKARA AYVALI ALTIN 11 HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Ayvalı bölgesinde iseniz Ankara Ayvalı Altın 11 Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Ayvalı Altın 11 Halı Saha Telefon Numarası: +90 536 644 06 03 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Ayvalı Altın 11 Halı Saha Adresi:  Ayvalı Cad. No:2/1 Etlik, Keçiören

 

Altın 11 Halı Saha Ankara’da Ayvalı Caddesi üzerinde bulunuyor. Keçiören ilçesindeki halı saha futbol meraklıları bu harika zemine sahip halı sahada ister gece ister gündüz maç yapma keyfini sürüyorlar.

Ayvalı Halı Saha meraklıları Altın On Bir Halı Saha’ya bizzat gelip tesisin kalitesini ve temizliğini kendi gözleriyle görebilirler.

Futbol turnuvası düzenlemek istiyor ama Ankara’nın uzak halı sahalarına gitmek istemiyorsanız işte tüm Keçiörenliler için en uygun sahalardan birisi Altın 11 Halı Saha’dır.

Etlik Ayvalı Halı Saha düşünen futbolseverler bu tesise bayılacak. Fiyatlar nasıl diyorsanız halı sahayı dilediğiniz zaman arayıp fiyat sorabilirsiniz.

Etlik Halı Saha için çok uzaklara gitmeye gerek yok. Eğer Etlik ve Keçiören’de oturuyor ise ve canınız futbol oynamak istiyorsa bu temiz duşlara sahip tesiste arkadaşlarınızla maç yapabilirsiniz.

Altın 11 Halı Saha’da gece ışıklandırması mevcuttur. Dilerseniz gece de maç yapabilirsiniz. Üç adet soyunma odası, maç izlemek için teras, kafe ve oyun alanı bulunan spor kompleksi beş yıldıza sahiptir.

Etlik Halı Sahaları içinde böyle güzel bir halı saha bulmak günümüzde gerçekten çok zordur.

İş çıkışı firmadaki arkadaşlarınızla ter atmak için Etlik Halı Sahalar içindeki bu halı sahadan daha iyi bir alternatif bulmak çok zordur.

 

Altın 11 Halı Saha

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu