Çankaya Halı Sahalar

Ankara Bahçelievler Bahçeli Halı Saha

ANKARA BAHÇELİEVLER BAHÇELİ HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Bahçelievler bölgesinde iseniz Ankara Bahçelievler Bahçeli Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Bahçelievler Bahçeli Halı Saha Telefon Numarası: +90 312 222 98 88 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Bahçelievler Bahçeli Halı Saha Cep Telefonu Numarası: +90 552 222 98 88

Ankara Bahçelievler Bahçeli Halı Saha Adresi: Bahçelievler Mah. Adnan Ötüken Parkı İçi  Bahçelievler, Çankaya

 

Bahçeli Halı Saha, Ankara’nın en yeni ve modern halı sahaları arasındadır. Ankara’nın Bahçelievler semtindeki bu halı sahaya Bahçelievler Halı Sahalar nerede bilmek isteyenler çok kolayca arayıp ulaşabilirler.

Bahçelievler Halı Saha her sporseverin zaman zaman futbol maçı yapmak için ihtiyaç duyduğu spor merkezleri arasında gelir.

Eğer siz de hayatın yorucu temposundan sıkıldı iseniz halı sahada maç yaparak bu stresten biraz olsun uzaklaşabilirsiniz.

Bahçeli Halı Saha, nezih ortamı ve tertemiz duşları ile bütün futbolseverlerin beğenisini kazanıyor. Maltepe Halı Saha isteyen ve spordan hoşlanan kişiler direkt Bahçeli Halı Saha’yı arayıp boş gün ve saatleri öğrenebilirler.

Maltepe Halı Sahaları eğer işinizi görmezse Bahçelievler’de Adnan Ötüken Parkı’ndaki Bahçeli Halı Saha’yı deneyebilirsiniz. İster gece ister gündüz ter atmak vücudunuza ve sağlığınıza çok iyi gelecek. Maltepe Halı Sahalar işte tam bu noktada devreye giriyor. Aynı zamanda zayıflamanıza da olumlu anlamda etkisi oluyor.

Balgat Halı Saha,  Balgat’ta oturan gerek liseli gençler gerekse üniversiteli gençlerin zaman zaman futbol oynadıkları mekanlardan sadece birisidir. İşte siz de Balgat Halı Sahalar bakıyorsanız bu semte yakın Bahçeli Halı Saha’da bir gün arkadaşlarınızla maç yapma fikri fena kulağa hoş geliyor.

Gop Halı Saha tutkunları böyle güzel bir atmosfere sahip Bahçeli Halı Saha’da maç yapma fırsatını kolay kolay kaçırmazlar. Gop Halı Sahalar yediden yetmişe herkesi futbol oynamaya ve spor yapmaya davet ediyor.

Gaziosmanpaşa Halı Saha için Bahçelievler’de bu güzide futbol işletmesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bahçeli Halı Saha

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu