Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Bahçelievler Özel Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu - Ankara Şehir Portalı
Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Bahçelievler Özel Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu

Euro ile Kira

ANKARA BAHÇELİEVLER ÖZEL ARDIÇLAR ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Bahçelievler bölgesinde iseniz Ankara Bahçelievler Özel Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Bahçelievler Özel Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 212 62 72 / +90 312 223 11 88 / +90 312 212 62 73 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Bahçelievler Özel Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu Faks Numarası: +90 312 213 41 40

Ankara Bahçelievler Özel Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: info@erkekogrenciyurdu.com

Ankara Bahçelievler Özel Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu Adresi: Yukarı Bahçelievler Mah. 66.Sok. No:14 Bahçelievler, Çankaya

 

Bahçelievler Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak Ankara’nın Bahçelievler semtinde hizmet vermektedir. Hande ve Hasan Ardıç tarafından açılan Balgat Şubesi’nin ardından Ardıçlar Yurdu’nun ikinci şubesi Bahçelievler’de hizmete açıldı.

Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu Bahçelievler semti içindeki en temiz, en kaliteli erkek yurtları arasında sayılmaktadır. Gelin hep birlikte Ardıçlar Yurdu hizmetlerine bakalım. Odalar 1, 2, 3 ve 4 kişiliktir. Odaların içinde tuvalet ve banyo mevcuttur. Odalarda alttan ısıtmalı sistem olduğu için kışın erkek öğrencilerin üşüme sorunu olmamaktadır.

 

Bahçelievler Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu Üç Kişilik Oda

 

Bahçelievler Erkek Öğrenci Yurdu bakan üniversiteli erkek öğrencilerin Ankara’nın Bahçelievler semtini tercih etme sebeplerinden birisi de Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi gibi okullara yakın olmasıdır. Bahçelievler Ardıçlar Erkek Yurdu’nun en büyük özelliklerinden birisi de bu uygun konumudur.

Özelliklere devam ettiğimizde Ardıçlar Yurdu, metroya ve toplu taşıma araçlarına yürüş mesafesinde olması sebebiyle Bahçelievler Erkek Öğrenci Yurtları içinde en uygun konaklama adresine sahip yurt diyebiliriz.

Ankara Bahçelievler Erkek Öğrenci Yurdu arayan ve Ankara’daki üniversiteleri kazanmış genç öğrenciler, özellikle Bahçelievler gibi sinema, kafe, restoran, bar gibi mekanların yoğun olduğu bir yerde kalmayı çok seviyorlar.

Ardıçlar Erkek Yurdu’nun hizmetlerine devam edelim. Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri profesyonel aşçı tarafından günlük olarak hazırlanmaktadır. Çamaşır makinesi ve kurutma makinası ücretsiz olarak öğrencilerin hizmetindedir.

24 saat sıcak su, Ankara Bahçelievler Erkek Yurtları için mutlaka gereklidir. İşte Ardıçlar Erkek Yurdu’nda bu hizmet de vardır. Her odada TV, buzdolabı, çalışma masası, gardırop ve komodin vardır.

Yurt genelinde internet sınırsız ve ücretsizdir. Her odada kablolu TV hizmeti vardır. Tüm odalar her gün görevliler tarafından temizlenmektedir.

Öğrenciler etüt salonu ve kitap okuma salonundan dilekleri zaman faydalanabilirler.

Çankaya Erkek Yurtları içinde bu şekilde çok fazla hizmet sunarak profesyonel yurt işletmeciliğini yıllardır sürdürebilen öğrenci yurdu bulmak gerçekten çok zordur.

 

Bahçelievler Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu

 

Ankara Bahçelievler Erkek Yurt isteyen üniversite öğrencileri Ardıçlar Erkek Yurdu’nu telefonla arayarak fiyat ve kontenjan bilgisini öğrenebilirler.

Ankara’da bulunan özel öğrenci yurtları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizin Ankara Özel Yurtlar bölümüne göz gezdirebilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu