Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Bahçelievler Özel Erdemler Erkek Öğrenci Yurdu

ANKARA BAHÇELİEVLER ÖZEL ERDEMLER ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Bahçelievler bölgesinde iseniz Ankara Bahçelievler Özel Erdemler Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Bahçelievler Özel Erdemler Erkek Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 213 21 13 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Bahçelievler Özel Erdemler Erkek Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 532 274 44 45 / +90 532 598 70 24

Ankara Bahçelievler Özel Erdemler Erkek Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: [email protected]

Ankara Bahçelievler Özel Erdemler Erkek Öğrenci Yurdu Adresi: Emek Mah. 30.Sok. No:49 Çankaya

 

Bahçelievler Erdemler Erkek Öğrenci Yurdu Ankara’nın Bahçelievler semtindeki en kaliteli özel erkek yurtları arasındadır.

Bahçelievler Erkek Öğrenci Yurdu bakan üniversiteli erkek öğrenciler için Erdemler Yurdu’nun imkanlarından kısaca bahsedelim. Yurtta odalar bir, iki, üç ve dört kişilik şeklinde dizayn edilmiştir. Yurt içinde yirmi dört saat boyunca görev yapan yetkili kişiler öğrencilerin sorunlarını çözmektedir.

 

Bahçelievler Erdemler Erkek Öğrenci Yurdu

 

Erdemler Yurdu genelinde internet ücretsizdir. Bu yurt, Bahçelievler Erkek Öğrenci Yurtları genelinde sabah kahvaltısı açık büfe şeklinde olan yurtlardan birisidir. Akşam yemeklerinde ayrıca dört çeşit yemek vardır. Tüm odalar günlük olarak temizlenerek öğrencilerin en temiz ortamda konaklaması sağlanmaktadır.

Erkek Yurdu Ankara içinde çok fazla yoktur. Mevcut erkek yurtları içinde Erdemler Erkek Yurdu en iyi hizmeti sunan yurtlar arasında sayılmaktadır.

Erdemler Yurdu’nda yedi gün yirmi dört saat güvenlik hizmeti sunulmaktadır. Her odada dahili telefon mevcuttur. Emek Erkek Öğrenci Yurdu Ankara olarak araştırma yapan öğrencilerin üniversitelerine en yakın yurtlarından birisi de Erdemler Yurdu’dur.

Mevki olarak Erdemler Yurdu, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne beş dakika, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne beş dakika, Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne beş dakika, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na on dakika, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne on dakika, Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne on dakika, Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’ne on beş dakika yürüş mesafesindedir.

Bu konumuyla Erdemler Erkek Öğrenci Yurdu. Emek Erkek Yurdu bakan öğrenciler için en ideal yurtlar arasında geliyor. Okullara ulaşım çok basit ve kolaydır.

Ankara Emek Erkek Öğrenci Yurdu bakan üniversite öğrencileri Erdemler Yurdu’nu telefonla arayarak fiyatları öğrenebilirler. İsteyen gelip şahsen yurdu gezebilir.

 

Bahçelievler Erdemler Erkek Öğrenci Yurdu Odası

 

Ankara Erkek Öğrenci Yurtları soruşturan öğrenciler için yurdun okullarına yakın olması tercih sebebidir. Özellikle kış aylarında Ankara içinde ulaşım zorlaştığından dolayı özel erkek yurtlarının mümkün olduğunda üniversitelere yakın olması gerekiyor. Bu bağlamda Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne araçla beş dakika, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne metro ile beş dakika, Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ne metro ile beş dakika mesafedeki Özel Erdemler Yurdu büyük talep görmektedir.

Ankara Bahçelievler Erkek Öğrenci Yurtları özellikle Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi gibi üniversitelere yakın olduğu için Ankara dışından gelen üniversiteli erkek öğrenciler tarafından oldukça fazla talep görüyor. Bunun için Erdemler Yurdu’nda kalmak için hızlıca kayıt olmanızı tavsiye ediyoruz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu