Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Bahçelievler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu - Ankara Şehir Portalı
Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Bahçelievler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu

Euro ile Kira

ANKARA BAHÇELİEVLER ÖZEL GÜVEN KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Bahçelievler bölgesinde iseniz Ankara Bahçelievler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Bahçelievler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 222 19 50 / +90 312 222 19 60 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Bahçelievler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 532 342 85 33 / +90 535 454 38 53

Ankara Bahçelievler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: info@ozelguvenkizogrenciyurdu.com

Ankara Bahçelievler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Bahçelievler Mah. Azerbaycan Cad. 75.Sok. No:7 Bahçelievler, Çankaya

 

Bahçelievler Güven Kız Yurdu, Ankara’nın Bahçelievler semtinde bulunan en nezih ve temiz özel yurtlar arasındadır. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlıdır.

Bahçelievler Yurtları arasında en yeni binalardan birisine sahip olan Güven Kız Yurdu‘nun imkan ve özelliklerini özetle saymaya çalışalım. Güven Yurdu‘nda tüm kız öğrencilere VIP hizmet verilmektedir. Odalar büyüklüğüne göre bir, iki, üç ve dört kişiliktir.

 

Ankara Bahçelievler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu İki Kişilik Oda

 

Her gün odalar düzenli olarak temizlenmektedir. Nevresim değişimi haftalık yapılır. Yurt genelinde yedi gün yirmi dört saat sıcak su imkanı bulunmaktadır.

Bahçelievler Özel Yurtlar için bütçeye en uygun yurtlar arasında bulunan Güven Yurdu’nda açık büfe kahvaltı vardır. Kahvaltıda mümkün olan en fazla sayıda malzeme sunulmaktadır. Akşam yemekleri ise dört çeşittir ve oldukça lezzetlidir.

 

Ankara Bahçelievler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu Dört Kişilik Oda

 

Ankara Bahçelievler Yurtları içinde interneti bu kadar hızlı olan yurt bulmak kolay değildir. Yurt genelinde kablosuz internet tüm üniversiteli kız öğrenciler için ücretsizdir. Odalar tuvalet vardır, banyo ortak kullanıma açıktır.

Odalarda TV, buzdolabı bulunmaktadır. Televizyonda kablolu yayın ve uydu yayınları mevcuttur. Etüt salonunda öğrenciler istedikleri saatte ders çalışabilirler.

Ankara Bahçelievler Yurtlar bakan kız öğrenciler. Bahçelievler semtini özellikle Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi gibi okullara yakın olması ve şehir merkezinde olması sebebiyle tercih etmektedir. İşte Özel Güven Kız Yurdu Bahçelievler Şubesi de bu sebeple birçok kız öğrenci tarafından tercih edilmektedir.

 

Ankara Bahçelievler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu Etüt Odası

 

Ankara Bahçelievler Öğrenci Yurtları arayışında iseniz Güven Kız Yurdu’nu, üst kısımda yer alan telefon numaralarından arayıp fiyat ve boş kontenjan bilgisi sorabilirsiniz. Kontenjan sınırlı olduğu için kayıt olmak için acele etmenizi öneriyoruz.

Özel Güven Kız Yurdu, birçok üniversiteye yürüş mesafesinde veya araçla on dakika mesafededir. Bu yönüyle özellikle kış günlerinde ve gece saatlerinde kız öğrenciler, yurtlarına kısa sürede ulaşabilmektedir.

Ankara Bahçelievler Özel Yurtları hangileridir öğrenmek istiyorsanız sitemizin Çankaya Özel Yurtlar bölümüne bakmayı unutmayınız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu