Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Bahçelievler Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu - Ankara Şehir Portalı
Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Bahçelievler Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu

Euro ile Kira

ANKARA BAHÇELİEVLER ÖZEL İLKAY KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Bahçelievler bölgesinde iseniz Ankara Bahçelievler Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Bahçelievler Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 213 03 33 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Bahçelievler Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 553 513 03 85

Ankara Bahçelievler Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: info@ilkaykizyurdu.com

Ankara Bahçelievler Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Yukarı Bahçelievler Mah. Aşkabat Cad. 72.Sok. No:16 Bahçelievler, Çankaya

 

İlkay Kız Öğrenci Yurdu Ankara’nın en nezih semtlerinden birisi olan Bahçelievler’de bulunuyor. 2015 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu, Bahçelievler Özel Yurtlar arasında daha şimdiden saygın bir yer edinmiştir. Yurt binası son derece yeni ve depreme dayanıklıdır.

 

Bahçelievler Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu

 

Çankaya Özel Yurtlar arasında rahat ve konforlu olsun ve Sıhhiye, Kızılay gibi şehir merkezlerine yakın olsun diyorsanız İlkay Kız Öğrenci Yurdu tam aradığınız yurttur.

Ankara Özel Yurtlar Bahçelievler olarak araştırma yapıyorsanız İlkay Kız Öğrenci Yurdu’nun birkaç özelliğinden bahsedelim. İlkay Kız Yurdu’nda açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği veriliyor. Bunun dışında sınırsız 100 mbps wifi internet,  çamaşır odasında yıkama ve kurutma imkanı, kafeterya ve dinlenme salonu, çalışma ve etüt odaları, yangın güvenliği sistemi, kartlı giriş sistemi, 7/24 kameralarla güvenlik sistemi, bahçe ve iki adet teras bulunmaktadır.

Ankara Özel Yurtlar Bayan arayışında olan tüm üniversiteli kız öğrenciler için Bahçelievler İlkay Kız Öğrenci Yurdu gidip görülmeye değerdir.

Ankara Özel Yurtlar Çankaya ilçesinde oldukça fazladır. Kız öğrenciler için bu özel kız yurtlarının merkezi yerlere yakın olması çok önemlidir. İlkay Kız Yurdu da Bahçelievler Aşkabat Cadde’sine çok yakındır. Yurt lokasyon olarak alışveriş merkezleri, restoran, kafe ve sinemalara yürüyüş mesafesindedir.

İlkay Kız Öğrenci Yurdu‘nda 2 ve 3 kişilik odalar mevcuttur. Odalarda buzdolabı, LCD TV, kablolu yayın, 24 saat sıcak su, oda içinde tuvalet, buzdolabı, çalışma masası, özel gardırop, ortopedik yatak tüm kız öğrenciler için standart sunulmaktadır. Yurt Çankaya ilçesinde olsun şeklinde düşünüyorsanız İlkay Kız Öğrenci Yurdu tüm bayanlar için uygun seçenekler arasındadır.

Yurt Ankara Behçelievler semtinde olsun diyen üniversiteli kız öğrenciler, İlkay Kız Öğrenci Yurdu’na gelip odalara ve yurda daha yakından bakabilirler.

 

İlkay Kız Öğrenci Yurdu Odası

 

Ankara Bahçelievler Yurt bakan kız öğrenciler için İlkay Kız Yurdu tam aranılan özelliklerdedir. İlkay Kız Yurdu fiyatları için telefonla irtibata geçebilirsiniz. Ankara Bahçelievler Özel Yurtlar içinde hem lokasyon hem de oda konforu bakımından İlkay Yurdu’nda çok rahat karar kılınabilir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu