Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Bahçelievler Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 1 - Ankara Şehir Portalı
Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Bahçelievler Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 1

Euro ile Kira

ANKARA BAHÇELİEVLER ÖZEL MİNE KIZ ÖĞRENCİ YURDU ŞUBE 1

Özel yurt arıyorsanız ve Bahçelievler bölgesinde iseniz Ankara Bahçelievler Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 1 iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Bahçelievler Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 1 Telefon Numarası: +90 312 222 46 23 / +90 312 222 46 24 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Bahçelievler Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 1 E-Posta Adresi: info@minekizyurdu.com

Ankara Bahçelievler Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 1 Adresi: Bahçelievler Mah. 7.Cad. 46.Sok. No:47 Bahçelievler, Çankaya

 

Mine Kız Yurdu Ankara’nın Bahçelievler semtinde yeni bir şube açtı. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel yurt statüsünde olan Özel Mine Yurdu, konum olarak tüm üniversitelere çok yakındır. Ankara’nın merkezi sayılan Bahçelievler’de son derece elit bir lokasyonda yer almaktadır.

Ankara Bahçelievler Yurt arayışında olan üniversiteli kız öğrenciler Mine Kız Yurdu’nu telefonla arayıp detaylı bilgi alabilirler hatta Bahçelievler’e gelip şahsen yurdu da gezebilirler.

 

Bahçelievler Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 1

 

Mine Kız Yurdu’nda 7/24 kameralarla özel güvenlik sistemi mevcuttur. Bu yönüyle Ankara Bahçelievler Özel Yurtlar içinde en güvenli yurtlar arasındadır.

Mine Kız Öğrenci Yurdu’ndaki diğer hizmetleri saymak gerekirse her odada telefon, ortopedik yataklar, hafta içi her gün oda temizliği, internet, fotokopi vardır. Nevresimler haftalık olarak değişmektedir.

Salonda LCD TV mevcuttur. Kablolu yayınları izleme imkanı vardır. Ankara Bayan Yurt arayan öğrenciler bu hizmetlerden son derece memnun kalacaklar.

Öğrenciler etüt salonunda diledikleri zaman ders çalışabilirler. Spor salonunda egzersiz yapmak tamamen ücretsizdir. Saunada rahatlama imkanı ve masa tenisi oynamak Mine Kız Yurdu’ndaki diğer imkanlardır. Bu sosyal olanaklarla Mine Kız Yurdu, Ankara Bayan Yurtları içinde en çok talep gören yurtlar arasındadır.

Bahçelievler Öğrenci Yurtları bakan ve Ankara’ya yeni gelmiş kız öğrenciler için konaklama imkanı ve yemekleri iyi olan bir yurt bulmak birinci önceliktir. İşte Mine Kız Yurdu Bahçelievler Şubesi, kız öğrencilere bu olanakları fazlasıyla vermektedir.

 

Bahçelievler Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 1 Tek Kişilik Oda

 

Bahçelievler Öğrenci Yurdu bakan bayan öğrenciler fiyat ve kontenjan bilgisi için Mine Kız Yurdu’nu yukarıdaki telefondan arayarak bilgi alabilirler.

Mine Kız Yurdu Şube 1 içinde 1 ve 2 kişilik odalar mevcuttur. Kontenjana uygun şekilde isteyenler 1 isteyenler 2 kişilik odalarda konaklayabilirler.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu