Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Bahçelievler Özel Prof. Dr. Zeki Doğaneli Kız Öğrenci Yurdu

ANKARA BAHÇELİEVLER ÖZEL PROF. DR. ZEKİ DOĞANELİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Bahçelievler bölgesinde iseniz Ankara Bahçelievler Özel Prof. Dr. Zeki Doğaneli Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Bahçelievler Özel Prof. Dr. Zeki Doğaneli Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 222 00 72 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Bahçelievler Özel Prof. Dr. Zeki Doğaneli Kız Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 533 409 22 42

Ankara Bahçelievler Özel Prof. Dr. Zeki Doğaneli Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: [email protected]

Ankara Bahçelievler Özel Prof. Dr. Zeki Doğaneli Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Yukarı Bahçelievler Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:36 Bahçelievler, Çankaya

 

Zeki Doğaneli Yurdu Ankara’nın Bahçelievler semtinde bulunan Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel yurtlardan birisidir.

Beşevler Yurt bakan Ankara’daki üniversiteli kız öğrenciler için Doğaneli Yurdu en isabetli seçimlerden birisi olacaktır. Sebebi Beşevler semtine ve Beşevler Metro’suna sadece birkaç yüz metre uzaklıkta olmasıdır.

 

Zeki Doğaneli Öğrenci Yurdu

 

Şimdi size Doğaneli Kız Yurdu’ndaki imkanlardan bahsedelim. 20-25 çeşitten oluşan açık büfe kahvaltı, lezzetli akşam yemeği, sınırsız wifi internet, bilgisayar odası, etüd odası, bina içindeki asansör hizmetlerden sadece birkaçıdır. Beşevler Yurt Ankara bakanlar için Zeki Doğaneli Yurdu hizmet kalitesi açısından öne çıkıyor.

Ankara Beşevler Yurt bulmak istiyorum diyen üniversiteleri kız öğrenciler için Doğaneli Yurdu hizmetlerine devam edelim. Yurttaki odalar 1, 2, 3, 4 ve 5 kişiliktir. Her odada TV, kitaplık, gardırop, çalışma masası, telefon, buzdolabı bulunuyor.

Yurt Ankara Beşevler semtine yakın olarak en iyi lokasyonlardan birisine sahip Zeki Doğaneli Öğrenci Yurdu özelliklerini saymaya devam edelim. 7/24 güvenlik sistemi, paratoner, su deposu, teras, ücretsiz çamaşır yıkama hizmetleri kız öğrenciler tarafından tam not alıyor. Yurt binası ısı yalıtımlı olduğu için kışın üşüme sorunu minimuma iniyor.

Odalarda kalorifer olması, ortopedik yataklar ve oda temizliğinin düzenli yapılması Beşevler Öğrenci Yurdu olarak Doğaneli Yurdu’nun artılarından birkaçıdır.

 

Zeki Doğaneli Öğrenci Yurdu Odası

 

Zeki Doğaneli Yurdu, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne yürüyerek beş dakika, Çankaya Üniversitesi Yeni Kampüsü’ne yürüyerek on dakika, Gazi Üniversitesi Beşevler Kampüsü’ne yürüyerek beş dakika, Gazi Üniversitesi Maltepe Kampüsü’ne yürüyerek on dakika, Gazi Üniversitesi Emek Kampüsü’ne yürüyerek beş dakika mesafede bulunuyor.

Bahçeli Yurt nerede diye merak edenler Ankara Üniversiteleri’ne bu derece yakın kız yurdu bulmak oldukça zordur. Birçok üniversiteye yürüyüş mesafesinde olan Doğaneli Yurdu’nda kontenjan sınırlıdır o yüzden acele etmelisiniz.

Ankara Bahçeli Yurt bakanlar için Doğaneli Yurdu’nun yakın olduğu diğer üniversiteleri saymaya devam edelim. ODTÜ’ye araçla on dakika, TOBB Etü Söğütözü Kampüsü’ne araçla beş dakika, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Etlik Kampüsü’ne araçla beş dakika, Ankara Üniversitesi Cebeci ve Sıhhiye Kampüsleri’ne araçla beş dakika, Ankara Üniversitesi Beşevler Kampüsü’ne yürüyerek beş dakikalık mesafe olması konum olarak Zeki Doğaneli Yurdu’nu benzersiz yapıyor.

Diğer Ankara Beşevler Öğrenci Yurtları için sitemizin Çankaya Özel Yurtlar bölümüne göz gezdirebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu