Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Bahçelievler Özel Simay Kız Öğrenci Yurdu - Ankara Şehir Portalı
Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Bahçelievler Özel Simay Kız Öğrenci Yurdu

Euro ile Kira

ANKARA BAHÇELİEVLER ÖZEL SİMAY KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Bahçelievler bölgesinde iseniz Ankara Bahçelievler Özel Simay Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Bahçelievler Özel Simay Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 215 11 51 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Bahçelievler Özel Simay Kız Öğrenci Yurdu Faks Numarası: +90 312 223 94 39

Ankara Bahçelievler Özel Simay Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: bilgi@simaykizyurdu.com

Ankara Bahçelievler Özel Simay Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Bahçelievler Mah. Taşkent Cad. No:45 Bahçelievler, Çankaya

 

Simay Öğrenci Yurdu Ankara ilinde Bahçelievler semtinde bulunmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak 1998 yılında açılan Simay Yurdu, Bahçelievler bölgesindeki en güzel kız yurtlarından birisi olarak bilinmektedir.

Bahçelievler Öğrenci Yurdu, üniversite yerleştirme sınavı sonuçları açıklandıktan sonra internette en çok aranan kelimelerden birisidir. Sebebi Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi gibi birçok üniversite kampüslerinin Bahçelievler’e yakın olmasıdır.

 

Ankara Bahçelievler Özel Simay Kız Öğrenci Yurdu Tek Kişilik Oda

 

Gelin hep birlikte Simay Yurdu’nun özelliklerine bakmaya başlayalım. Simay Kız Öğrenci Yurdu’nda sabah kahvaltısı açık büfe olarak sunulmaktadır. Kız öğrenciler kahvaltıdan son derece memnun kalmaktadır. Akşam yemekleri yine kahvaltı gibi son derece lezzetlidir. Akşam yemekleri dört çeşitten oluşmaktadır.

Yemekler bakımından Simay Kız YurduBahçelievler Yurtları arasında en çok tercih edilen yurtlardandır. Sebebi Simay Yurdu’ndan yemeklerin diyetisyen kontrolünde ve en kaliteli yiyeceklerden yapılmasıdır.

Şimdi gelelim Simay Yurdu’ndaki odalara. Odalar içinde banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Tüm odalar temizlik görevlileri tarafından her gün temizlenmektedir. Bahçelievler Yurtları Ankara şehrinde temiz olmasıyla ve uygun konumlarıyla hayli talep görmektedir. İşte Simay Yurdu da bu temiz yurtlardan birisidir. Diğer yurtlardan farklı olarak Simay Yurdu’na girişler galoş ile olmaktadır. Kız öğrenciler yurt içinde terlikle dolaşmaktadır.

 

Ankara Bahçelievler Özel Simay Kız Öğrenci Yurdu İki Kişilik Oda

 

Ankara Bahçelievler Yurtları arasında belki de en temiz nevresimler Simay Yurdu’nda bulunuyor. Eğer kız öğrenciler nevresimleri beğenmezlerse nevresimler derhal değiştirilmektedir. Yurt genelinde yastık, yorgan ve tüm nevresimler on günde bir değiştirilmektedir. Odalar halı döşelidir ve diğer zeminler seramik malzeme ile kaplanmıştır.

Ankara Bahçelievler Yurt bakan kız öğrencilerin en büyük kaygılarından birisi de güvenli bir yurt bulabilmektir. İşte Simay Yurdu da güvenli yurtlardan birisidir. Tüm yurt binası kameralarla izlenmektedir. Ayrıca özel güvenlik personeli görev yapmaktadır.

Bahçelievler Yurt Ankara şehrindeki Gazi, Hacettepe ve Ankara Üniversiteleri öğrenciler için en ideal yurt seçimi olacaktır. İşte bu Bahçelievler Yurtları arasında bulunan Özel Simay Kız Yurdu’nda kalan tüm öğrencilere özel sağlık sigortası yapılmaktadır. Bu özel sağlık sigortası tam 365 gün boyunca geçerlidir. Gün içinde yirmi dört saat boyunca da öğrenciler sigorta kapsamındadır. Bu sağlık sigortası tamamen ücretsizdir.

Bahçelievler Yurtlar yüzlerce hatta binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. İşte öğrenci sayılarına geldiğimizde Simay Kız Yurdu‘nun da kontenjanının 110 kişi olduğunu belirtmek isteriz. Simay Yurdu‘nda odalar bir, iki, dört ve beş kişiliktir. Hiçbir odada ranza yoktur, sadece yataklar vardır.

 

Ankara Bahçelievler Özel Simay Kız Öğrenci Yurdu

 

Her odada çalışma masası, elyaf yastık ve yorgan, kitaplık, gardırop, ortopedik yatak bulunuyor. Dahili telefon ve TV, her odanın vazgeçilmezleri arasındadır. Kablosuz internet ve kablolu TV öğrencilerin konforunu arttırmaktadır.

Bilgisayar salonu, etüt salonu ve kütüphane ayrıca öğrencilerin hizmetindedir. Kız öğrenciler dinlenme salonunda topluca televizyon ve sinema seyredebilirler. Dinlenme salonu yirmi dört saat boyunca açıktır.

Çankaya Yurtları arasındaki en yeni yurtlardan birisi olan Simay Yurdu’na gelip odaları bizzat görebilirsiniz. İsterseniz telefonla arayarak fiyat ve boş kontenjan bilgisini de almanız mümkündür.

Ankara Çankayadaki Yurtlar hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız sitemizin Çankaya Özel Yurtlar bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu