Çankaya Halı Sahalar

Ankara Balgat Doktorlar Halı Saha

ANKARA BALGAT DOKTORLAR HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Balgat bölgesinde iseniz Ankara Balgat Doktorlar Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Balgat Doktorlar Halı Saha Telefon Numarası: +90 532 656 26 70 / +90 533 654 66 84 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Balgat Doktorlar Halı Saha Adresi:  Oğuzlar Mah. Av. Özdemir Özok Sok. No:1 Balgat, Çankaya

 

Balgat Halı Saha arayışında olan gençler, Doktorlar Halı Saha’nın o güzel zemininde maç yapmak için can atıyorlar. Balgat Halı Sahalar Çankaya ilçesinde bulunuyor ve büyük bir nüfusun futbol maçı ihtiyacını karşılıyor.

İşte bu halı sahaların en önde gelenlerden birisi de Doktorlar Halı Saha‘dır. İster altıya altı, ister yediye yedi bu sahada rahatça maç yapabilirsiniz.

Balgat Doktorlar Halı Saha‘ya mesai saatleri içinde üstteki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Halı saha fiyatlarını tesisten öğrenebilirsiniz. Ortam gayet temiz ve nezihtir.

Öveçler Halı Saha bakan kişiler bu semte yakın Doktorlar Halı Saha’yı da maç yapılan mekan adayları içine alabilirler. Ankara’nın Çankaya ilçesinde birçok halı saha bulunuyor ama her saha herkesin tüm ihtiyaçlarını karşılayamıyor.

Öveçler Halı Sahalar‘a yakın bu Doktorlar Halı Saha’da genç yaşlı tüm futbol hayranları saatlerce maç yapmaktan büyük keyif alıyorlar.

 

 

Balgat Doktorlar Halı Saha

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu