Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Balgat Özel Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu

ANKARA BALGAT ÖZEL ARDIÇLAR ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Balgat bölgesinde iseniz Ankara Balgat Özel Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Balgat Özel Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 220 06 40 / +90 312 284 33 89 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Balgat Özel Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu Faks Numarası: +90 312 284 46 34

Ankara Balgat Özel Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: [email protected]

Ankara Balgat Özel Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu Adresi: Balgat Mah. Ziyabey Cad. 1415 Sok. No:26 Balgat, Çankaya

 

Ardıçlar Erkek Yurdu Balgat semtinde bulunuyor ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel yurt statüsünde hizmet veriyor. 2006 yılında Hasan Ardıç ve Hande Ardıç tarafından kurulan Balgat Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu hem konum hem de profesyonel düzeyde verdiği yurt hizmeti ile üniversite öğrencilerinden tam not almayı başarıyor.

Ankara Balgat Ardıçlar Erkek Yurdu hizmetlerinden bahsetmek gerekirse odalar bir, iki, üç, dört ve beş kişiliktir. Bütün odalarda çalışma masası ve sandalye mevcuttur. Tüm odalarda dahili telefon, buzdolabı, Kablolu TV uyumlu televizyonlar vardır.

 

Balgat Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu Tek Kişilik Oda

 

Balgat Yurt bakan birçok öğrenci için vazgeçilmezlerden birisi olan wifi internet, Ardıçlar Yurdu genelinde ücretsiz ve son derece hızlıdır.

24 saat boyunca yurt genelinde güvenlik görevlileri mevcuttur ve bu yönüyle Ankara Balgat Yurt binaları içinde en güvenli yurt binası Ardıçlar Erkek Yurdu’nda mevcuttur.

Ardıçlar Yurdu hizmetlerine devam edelim. Yurtta sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri verilmektedir. Yemekler son derece lezzetli ve bol malzemeye sahiptir.

Balgat Erkek Öğrenci Yurdu bakan üniversiteli erkek öğrenciler mutlaka temiz yurt istemektedirler. İşte Ardıçlar Erkek Yurdu’nda da nevresimler haftalık değiştiği için temizlik öne çıkmaktadır. Yurt binasında çamaşır ve kurutma makinası ücretsizdir. İsteyen öğrenciler çamaşırlarını ücretsiz yıkatabilirler.

 

Balgat Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu

 

Ankara Balgat Erkek Öğrenci Yurtları içinde kaloriferli yurtlardan birisi olan Ardıçlar Yurdu’nda yedek su deposu da su kesintilerine karşı hizmet vermektedir. Paratoner, yıldırım için önlem olarak konulmuştur.

Ankara Erkek Öğrenci Yurtları içinde spor salonu olan şanslı yurtlardan birisi olan Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu’nda bilardo masası, masa tenisi masası, dart, langırt, kondisyon aletleri erkek öğrencilerin hizmetindedir. Kutu oyunları boş zamanlar için iyi bir alternatiftir. Balgat Öğrenci Yurdu arayanlar ve spordan hoşlananlar için bu yurt kaçmaz.

Çankaya Öğrenci Yurtları Erkek öğrenciler tarafından üniversitelere yakın olması nedeni ile oldukça fazla ilgi görmektedir. Ardıçlar Erkek Yurdu kontenjanı ve fiyatları için yurt yönetimi ile temasa geçebilirsiniz.

Ankara Çankaya’daki diğer yurtlar hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizin Çankaya Özel Yurtlar bölümünü ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu