Yenimahalle Halı Sahalar

Ankara Batıkent Batıpark Halı Saha

ANKARA BATIKENT BATIPARK HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Batıkent bölgesinde iseniz Ankara Batıkent Batıpark Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Batıkent Batıpark Halı Saha Telefon Numarası: +90 538 545 18 36 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Batıkent Batıpark Halı Saha E-Posta Adresi: [email protected]

Ankara Batıkent Batıpark Halı Saha Adresi:  Kardelen Mah. 2037.Cad. Batıkent Park Halı Sahaları, Yenimahalle

 

Batıpark Halı Saha Ankara’nın en güzide halı sahaları arasında sayılıyor. Batıkent’te bulunan Batıpark Spor Kompleksi içinde yer alan halı sahalar 10.000 metrekare yeşil alan içinde yer alıyor.

Batıkent Halı Saha meraklıları böyle müthiş bir atmosferde halı saha maçı yapmaya bayılıyor. Batıkent Halı Sahalar içinde bu tesisi farklı kılan özelliklerden birisi hakem olmasıdır.

Malum halı saha maçları sırasında zaman zaman anlaşmazlıklar ve tartışmalı pozisyonlar oluyor. Hakem olduğu zaman bu tartışmaların en aza ineceğini düşünen Batıpark Halı Saha, müşterileri için hakem tahsis ediyor.

Batıpark Halı Saha, Batıkent Halı Sahalar içinde video kaydı bulunan çok az halı sahadan birisidir. Kıyasıya bir futbol maçı yapıyorsanız ve bu maçı gelecekte de hatırlamak istiyorsanız o zaman en iyi çözüm bu halı saha maçının video kamera ile kayıt altına alınmasıdır. Batıpark Halı Saha, isterseniz maçınızı video kamera ile kayıt ediyor.

Demetevler Halı Saha sizin bulunduğunuz semte uzak olabilir. Bu durumda Batıkent’in en iyi spor komplekslerinden birisinde Batıpark Spor Kompleksi’nde halı saha maçını denemenizde fayda var.

Ostim Halı Saha bakan ve futbolu çok seven kişiler, Ankara’nın en iyi hala sahaları arasında yer alan Batıpark Halı Saha’da bir saat boyunca kıyasıya bir futbol maçı yapmayı çok sevecekler.

 

 

Batıpark Halı Saha

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu