Yenimahalle Halı Sahalar

Ankara Batıkent Mobil Halı Saha

ANKARA BATIKENT MOBİL HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Batıkent bölgesinde iseniz Ankara Batıkent Mobil Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Batıkent Mobil Halı Saha Telefon Numarası: +90 312 256 88 88 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Batıkent Mobil Halı Saha Adresi:  Yeni Batı Mah. Başkent Bulv. No:4  Batıkent, Yenimahalle

 

Mobil Halı Saha Ankara’da Mobil Lisesi’nin bahçesinde bulunuyor. Eviniz eğer Batıkent’te ise ve canınız futbol oynamak istiyorsa Mobil Hala Saha’ya gelip dilediğiniz kadar futbol oynayabilirsiniz.

Batıkent Halı Saha alternatifleri içinde en göz alıcı ambiyansa sahip sahalardan birisi olan Mobil Hala Saha’da maç yapmak gerçekten ayrıcalıktır.

Batıkent Halı Sahalar içinde gece ışıklandırması olan halı saha sayısı sınırlıdır. İşte Mobil Halı Saha da bu sahalardan birisidir.

Eviniz Batıkent veya yakın yerde olabilir. Diğer ilçelere gitmeden hemen sizin semtinizde bulunan bu sahada iş çıkışı veya hafta sonları arkadaşlarınızla maç yapabilirsiniz.

Yenimahalle Halı Saha eğer size uzak ise Batıkent’ta bulunan Mobil Halı Saha’da futbol turnuvası düzenleyebilirsiniz. Halı saha çalışanları müşterilere karşı oldukça naziktir.

Maçtan önce ve maçtan sonra duş alabilirsiniz. Yenimahalle Halı Sahalar arasında böyle kaliteli maç zeminine sahip halı sahalar fazla bulunmuyor.

 

 

Mobil Halı Saha

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu