Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Beşevler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu

ux seo

ANKARA BEŞEVLER ÖZEL GÜVEN KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Beşevler bölgesinde iseniz Ankara Beşevler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Beşevler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 213 41 11 / +90 312 215 32 22 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Beşevler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 532 342 85 33 / +90 535 454 38 53

Ankara Beşevler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: info@ozelguvenkizogrenciyurdu.com

Ankara Beşevler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Mebusevleri Mah. Dögol Cad. No:33 Beşevler, Çankaya

 

Beşevler Güven Kız Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak Ankara’nın Beşevler semtinde kurulmuş olan yüksek öğrenim kız yurtlarından birisidir. Kuruluşundan bu yana fazla geçmemesine rağmen kısa zamanda öğrencilerin takdirini kazanmıştır.

Beşevler Yurtlar bakan kız öğrencilere yurt seçmelerine yardımcı olmak amacıyla Güven Kız Yurdu’nın özelliklerini genel hatlarıyla sayalım. Tüm odalar bir, iki, üç ve dört kişilik olarak inşa edilmiştir. Odalar düzenli olarak temizlenmektedir. Bu yönüyle yurt, öğrencilerden büyük övgü almaktadır.

 

Ankara Beşevler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu Tek Kişilik Oda

 

Beşevler Öğrenci Yurtları içinde talep gören yurtların başında olan Özel Güven Kız Yurdu‘ndaki tüm odalarda banyo ve tuvalet vardır. Ortak banyo kullanımı söz konusu değildir. Bu özelliği ile kız öğrenciler banyo ihtiyacını rahatça gidermektedir.

Ankara Beşevler Yurtları hangisi diye merak ediyorsanız sitemizi incelemenizi tavsiye ediyoruz. Özelliklere devam ettiğimizde odalarda televizyon ve buzdolabı vardır. Televizyonlarda kablolu tv ve uydu yayını vardır. Televizyonlar LCD tipindedir.

 

Ankara Beşevler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu Dört Kişilik Oda

 

Yurt genelinde tüm odalarda yirmi dört saat sıcak su vardır. Kışın sıcak suyun olması kız öğrenciler için vazgeçilmezler arasındadır.

Ankara Beşevler Yurt bakıyorsanız şimdiye kadar saydığımız özelliklere dayanarak Güven Kız Yurdu’nun sizi tatmin edecek bir yurt olduğunuz söyleyebiliriz. Sabah kahvaltısı açık büfedir, akşam yemekleri de tüm öğrencileri doyurucu niteliktedir.

Gaziye Yakın Özel Yurtlar arasında kız öğrencilere imkanları en uygun fiyatlarla sunan Özel Güven Kız Yurdu‘nda kablosuz internet yurt binasının her yerinde çekmektedir ve son derece hızlıdır.

Güven Yurdu‘nda güvenlik yedi gün ve yirmi dört saat hassas şekilde sağlanır ve takip edilir. Yurdu girişler hafta içi gece saat 11:00, cuma ve cumartesi geceleri ise gece saat 12:00’de sondur.

 

Ankara Beşevler Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu Banyo

 

Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu‘nda hayvan beslemek yasaktır. Eğer hayvanınız varsa yurda sokamazsınız.Yurtta aileniz dışında arkadaşlarınızın gecelemesi yasaktır.

Gazi Üniversitesi Yakın Özel Yurtlar arayışında olan kız öğrenciler, Güven Kız Yurdu‘nu arayarak fiyatları ve kontenjan durumunu sorabilirler. Ankara içindeki kız öğrenciler bizzat gelip yurdu gezebilirler.

Beşevler Yurt Ankara ilinde tercih edilen yurt çeşitlerindendir. Sebebi ise Beşevler Yurtları‘nın Gazi Üniversitesi Merkez Kampüsü‘ne, Gazi Üniversitesi Maltepe Kampüsü‘ne, Gazi Üniversitesi Emek Kampüsü‘ne, Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü‘ne yürüyüş mesafesinde ve araçla on dakika mesafede olmasıdır.

Ankara Beşevler’deki diğer özel yurtlar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız sitemizin Çankaya Özel Yurtlar köşesini ziyaret etmenizi öneririz.

 

ux seo

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu