Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Beşevler Özel Yalçınkaya Kız Öğrenci Yurdu

ANKARA BEŞEVLER ÖZEL YALÇINKAYA KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Beşevler bölgesinde iseniz Ankara Beşevler Özel Yalçınkaya Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Beşevler Özel Yalçınkaya Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 213 62 21 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Beşevler Özel Yalçınkaya Kız Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 555 802 78 85

Ankara Beşevler Özel Yalçınkaya Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: info@yalcinkayakizyurdu.com

Ankara Beşevler Özel Yalçınkaya Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Bahçelievler Mah. Dögol Cad. 52.Sok. No:7 Beşevler, Çankaya

 

Yalçınkaya Öğrenci Yurdu Ankara’nın Beşevler semtinden bulunan ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel yurt statüsünde faaliyet gösteren yurtlardan birisidir. Yalçınkaya Yurt,  2004 yılında Nurettin Yalçınkaya tarafından açılmıştır. Beş yıldızlı otellerde hangi konfor varsa Özel Yalçınkaya Yurdu’nda da o konfor vardır.

Gelin hep birlikte Yalçınkaya Yurdu’nun özellik ve imkanlarına bakalım. Odalar bir, iki ve üç kişilik olarak dizayn edildi. Yerden ısıtmalı sistem sayesinde kışın kız öğrenciler odalarda üşümüyor. Her odada LCD TV mevcuttur.

 

Yalçınkaya Özel Kız Yurdu Üç Kişilik Oda

 

Yine her odada banyo, tuvalet bulunuyor. Dolap, çalışma masası odada bulunan diğer aksesuarlardır. Üst katlar için asansör vardır. Jeneratör sayesinde öğrenciler elektrik kesintilerinden olumsuz etkilenmiyor.

Ankara Beşevler Yurt bakan öğrencilerin rahat etmesi için bütün imkanlar Yalçınkaya Kız Yurdu’nda vardır. Su kesintilerine önlem olarak yurtta su deposu vardır. Tüm yurtta yedi gün yirmi dört saat sıcak su bulmak mümkündür.

Ankara Beşevler Özel Öğrenci Yurtları arasında açılmasından kısa bir geçmesine rağmen kalitesi ve öğrenci odaklı yaklaşımı ile fark yaratmayı başaran Yalçınkaya Öğrenci Yurdu‘nun imkanlarına devam edelim. Sporcu kız öğrenciler için yurtta büyük bir fitness salonu vardır. Spor yapmak ve sağlıklı kalmak için bu salonda dilediğiniz kadar zaman geçirebilirsiniz.

 

Beşevler Özel Yalçınkaya Kız Öğrenci Yurdu

 

Oldukça iyi dekore edilmiş yemekhanede sunulan sabah kahvaltısı açık büfedir. Akşam yemekleri de en az dört çeşit olarak yetenekli aşçı tarafından yapılmaktadır.

Ankara Beşevler Öğrenci Yurdu peşindeki üniversiteli kız öğrenciler Yalçınkaya Yurdu’na şahsen gelip yurt odalarını ve diğer imkanları görebilirler.

Üniversiteyi kazanmış ve ailesinden ilk kez ayrı kalmış genç kızlara adeta bir yuva sıcaklığını sunan Yalçınkaya Yurdu’nda şimdiye kadar kalan tüm öğrenciler yurt imkanlarından ve yönetimden memnun kalmışlardır.

Gaziye Yakın Yurtlar içinde eğer kız yurdu bakıyorsanız Yalçınkaya Yurdu ile irtibata geçerek fiyat ve kontenjan bilgisini öğrenebilirsiniz. Yurt, Gazi Üniversitesi Beşevler Kampüsü‘ne yürüyüş mesafesindedir. Gazi Beşevler Kampüsü’nde Gazi Hukuk Fakültesi ve Gazi İktisat Fakültesi yer almaktadır.

Gazi Hukuka Yakın Yurtlar bakan kız öğrenciler Yalçınkaya Yurdu’nu seçerek hedefi tam on ikiden vurmuş olacaklardır. Yurtta bulunan etüt odası, diğer yurtlara göre çok modern ve sessizdir.

 

Yalçınkaya Özel Kız Yurdu Etüt Odası

 

Ankara Üniversitesi Yakın Yurtlar arasında özellikle Beşevler semtindeki yurtlar konum olarak en çok tercih edilen ve talep gören yurtlardır. Yalçınkaya Yurdu da Ankara Üniversitesine Yakın Yurtlar arasında hem konforlu, hem ucuz, hem rahat hem de huzurlu bir yurttur. Bu yurtta istenen saatte istenildiği kadar ders çalışma imkanı vardır. Kimse sizi ders çalışırken rahatsız edemez. Yurt genelinde kameralar ve güvenlik sistemi vardır.

Beşevler Yurt Ankara ilinde en çok rağbet gören yurt tipleri arasındadır. Sebebi Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi’nin bazı kampüslerinin Beşevler’de bulunmasıdır.

Ankara Beşevler’de ve Beşevler’e yakın Emek, Bahçelievler gibi semtlerdeki diğer yurtları öğrenmek istiyorsanız sitemizin Çankaya Özel Yurtlar bölümüne bakmayı unutmayınız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu