Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Beştepe Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu - Ankara Şehir Portalı
Yenimahalle Özel Yurtlar

Ankara Beştepe Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu

Euro ile Kira

ANKARA BEŞTEPE ÖZEL ATALAY KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Beştepe bölgesinde iseniz Ankara Beştepe Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Beştepe Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 221 20 40 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Beştepe Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 545 885 46 45

Ankara Beştepe Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: bilgi@atalayyurt.com

Ankara Beştepe Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Beştepe Mah. Mecnun Cad. No:9 Beştepe, Yenimahalle

 

Atalay Yurdu Ankara Beştepe’de bulunuyor. 2009 yılında Emek Şubesi’nin açılması ile özel yurt işletmeciliğine soyunan Atalay Yurdu, ikinci şubesini 2016 yılında Beştepe’de açtı.

Ankara Beştepe Yurtlar içinde açıldığı günden itibaren saygın bir yere gelen Atalay Kız Yurdu’nun gelin hep birlikte özelliklerine ve imkanlarına bakalım.

Her odada banyo, tuvalet ve duş bulunmaktadır. Buzdolabı ve LCD TV yine her odada öğrencilerin hizmetine sunulmuştur. Odalarda bulunan yataklar ortopediktir. Yine tüm odalarda komidin ve elbise dolabı vardır. Odalar bir, iki, üç ve dört kişiliktir.

 

Beştepe Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu Odaları

 

Ankara Beştepe Yurtları içinde bu hizmetleri sunan yurt bulmak kolay değildir. Hizmetlere devam ettiğimizde her odada öğrenciler için çalışma masası olduğunu görüyoruz. Yurt genelinde yirmi dört saat sıcak su vardır. Doğalgaz ile çalışan merkezli ısıtma sistemi sayesinde kışın üniversiteli kız öğrenciler üşümüyor.

Beştepe Öğrenci Yurtları arasında öğrencilerine rahat bir çalışma ortamı yaratması ile ünlenmiş Atalay Kız Yurdu’nun imkanları arasında tüm odalarda kablosuz internet olması da vardır. Tüm yurt binası kameralarla izlenmektedir. Yurt binasına güvenlik personelinin bilgisi olmadan yabancılar giremiyor.

Beştepe Özel Yurtları bakan kız öğrenciler için Atalay Yurdu her imkanı ile ideal bir yurttur. Sabah kahvaltısı açık büfedir. Akşam yemeği de lezzetli ve sağlıklıdır. Çamaşırhane ve ütü masası tüm öğrencilerin hizmetindedir. Her katta bulunan su sebili, sıcak ve soğuk suyu sağlıklı içme imkanı sunuyor.

Beştepe Özel Öğrenci Yurdu soruşturan ve üniversiteyi yeni kazanmış kız öğrenciler için Atalay Yurdu’nun etüt odası bulunan yurtlardan birisi olduğunu belirtebiliriz. Atalay Yurdu’nda kız öğrencilerin ders çalışamama sorunu olmuyor. İsteyen öğrenci istediği saatte etüt odasına gidip ders çalışabilir.

 

Beştepe Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu

 

Atalay Kız Yurdu’nda tüm odalar her gün düzenli olarak temizlenmektedir. Nevresimler her hafta değişiyor. Asansör, üst katlara rahat ulaşım sağlıyor. Jeneratör elektrik kesilmesinde yurdun elektriksiz kalmasını önlüyor. Su kesintisi için yurt binasında su deposu mevcuttur.

Diğer Ankara Beştepe Öğrenci Yurtları gibi Atalay Yurdu’nda da yangın ihbar sistemi vardır. Bu sayede herhangi bir yangında alarm devreye giriyor. Dinlenme salonunda öğrenciler diledikleri kadar vakit geçirebilir ve okulun stresini atabilirler.

Diğer Ankara Yurtları için sitemizin Ankara Özel Yurtlar bölümünü ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu