Yenimahalle Özel Yurtlar

Ankara Beştepe Özel Özpekdemir Kız Öğrenci Yurdu

ANKARA BEŞTEPE ÖZEL ÖZPEKDEMİR KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Beştepe bölgesinde iseniz Ankara Beştepe Özel Özpekdemir Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Beştepe Özel Özpekdemir Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 530 507 80 83 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Beştepe Özel Özpekdemir Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: info@ozpekdemir.com

Ankara Beştepe Özel Özpekdemir Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Beştepe Mah. Merhale Sok. No:62/1 Yenimahalle

 

Özpekdemir Kız Yurdu Ankara’nın Beştepe Mahallesi’nde bulunan özel üniversite yurtlarından birisidir. Uygun konumu ile Beştepe kampüslerine beş on dakikalık mesafede olması ile açıldığından bu yana tercih edilen yurtlar arasına girmeyi başarmıştır.

Özel Özpekdemir Kız Öğrenci Yurdu konum olarak Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi‘ne beş dakika yürüme mesafesinde, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ne yedi dakika yürüyüş mesafesinde, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’na sekiz dakika yürüyüş mesafesinde, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi‘ne on iki dakika yürüş mesafesindedir.

 

Ankara Beştepe Özel Özpekdemir Kız Öğrenci Yurdu

 

Beştepe Yurt ihtiyacı olanlar için yurdun özelliklerini kısaca saymaya çalışalım. Odalar otel konforunu aratmayacak şekilde rahat ve konforludur. Yurt genelinde kameralar yardımıyla yirmi dört saat süren güvenlik hizmeti verilmektedir.

Ankara Beştepe Yurt binaları içinde güvenliğe ve konfora bu kadar önem veren başka bir üniversite yurdu bulmak gerçekten çok zordur. Yurt genelinde hızlı ve kesintisiz kablosuz internet vardır. Öğrenciler için ücretiz çamaşırhane hizmeti mevcuttur. Burada çamaşırlarınızı gönül rahatlığı ile yıkayıp daha sonra kurutabilirsiniz.

Özpekdemir Yurdu‘na girişler parmak izi sistemiyle sağlanmaktadır. Bu sayede yurda yabancı birisinin girmesi imkansızdır. Yurdun içindeki spor merkezine istediğiniz zaman gelip spor yaparak sağlıklı yaşam için adım atabilirsiniz.

 

Ankara Beştepe Özel Özpekdemir Kız Öğrenci Yurdu Üç Kişilik Oda

 

Beştepe Yurtlar bakan üniversiteli kız öğrenciler için kütüphane de önemli faktörler arasındadır. Özpekdemir Kız Yurdu‘nun kütüphanesi konforlu ve çok sessizdir. Kütüphanedeki yüzlerce kitap sizi bekliyor.

Yemeklere gelecek olursak sabah kahvaltısı açık büfedir ve akşam yemeklerinde en az dört çeşit yemek vardır. Öğrenciler tarafından yapılan yemek önerileri yemek listesi oluşumunda dikkate alınmaktadır.

Ankara Beştepe Yurtlar içinde konfor salonu bulunan belki de tek yurt Özpekdemir Yurdu’dur. Konfor Salonu’nda dinlenebilir ve arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Yurtta bulunan kantinden atıştırmalık yiyecek ve içecekler satın alabilirsiniz.

 

Ankara Beştepe Özel Özpekdemir Kız Öğrenci Yurdu Tek Kişilik Oda

 

Ankara Beştepe Yurtları içinde teras bulunan yurtlardan birisi olan Özpekdemir Yurdu’nda sıcak havanın keyfini teras kafede arkadaşlarınızla doyasıya çıkarabilirsiniz. Çalışma Salonu ve etkinlik salonu hem ders çalışmak için hem de tiyatro sergilemek için kullanılmaktadır.

Beştepe Öğrenci Yurtları içinde konforu adeta slogan haline getirmiş bu yurtta kalmak için hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Keza kontenjan sınırlıdır ve üniversite yerleştirme sınavı sonuçları açıklandıktan sonra Beştepe Özel Yurtları yoğun ilgi görmektedir.

Gazi Eğitim Fakültesine Yakın Yurtlar ve diğer Yenimahalle özel yurtları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizin Yenimahalle Özel Yurtlar kısmına bakabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu