Çankaya Devlet Yurtları

Ankara Çankaya Emine Şerife Hanım Devlet (KYK) Kız Öğrenci Yurdu

ANKARA ÇANKAYA EMİNE ŞERİFE HANIM DEVLET (KYK) KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Devlet yurdu arıyorsanız ve Çankaya bölgesinde iseniz Ankara Çankaya Emine Şerife Hanım Devlet (Kyk) Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Çankaya Emine Şerife Hanım Devlet (KYK) Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 227 03 72 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Çankaya Emine Şerife Hanım Devlet (KYK) Kız Öğrenci Yurdu Faks Numarası: +90 312 227 03 68 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Çankaya Emine Şerife Hanım Devlet (KYK) Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Üniversiteler Mah. Hacettepe Kampüsü 1596.Cad. No:3/A Çankaya, Ankara

 

Emine Şerife Hanım Yurdu Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan devlete bağlı kız yurtlarından birisidir. Hacettepe Üniversitesi‘nin kampüsü içinde yer alması özellikle Hacettepe Üniversitesi‘ni kazanan kız öğrenciler için büyük avantajdır.

 

Ankara Çankaya Emine Şerife Hanım Devlet (Kyk) Kız Öğrenci Yurdu Odası

 

Çankaya Devlet Yurtları içinde en iyi kız yurtları arasında olan Emine Şerife Hanım Yurdu Hacettepe Üniversite’sini kazandı iseniz tam siye göredir.

 

Ankara Çankaya Emine Şerife Hanım Devlet (Kyk) Kız Öğrenci Yurdu Dinlenme Odası

 

Çankaya Kyk Yurdu arayanlar için biçilmiş kaftan olan bu yurtta kalmak için telefonla detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara Çankaya Devlet Yurtları arasında binası yeni olan birkaç yurttan birisi olan bu yurtta kalmak için gerekli evrakları hazırladıktan sonra başvurabilirsiniz.

Emine Şerife Hanım Yurdu Telefon bilgisi üst kısımdadır. Yurtta sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri benzer yurtlara göre son derece doyurucu ve lezzetlidir.

Hacettepe Kyk Yurdu, Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü içinde yer alıyor ve çok geniş bir alana konumlanmıştır.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu