Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Çankaya Kurtuluş Halı Saha - Ankara Şehir Portalı
Çankaya Halı Sahalar

Ankara Çankaya Kurtuluş Halı Saha

Euro ile Kira

ANKARA ÇANKAYA KURTULUŞ HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Çankaya bölgesinde iseniz Ankara Çankaya Kurtuluş Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Çankaya Kurtuluş Halı Saha Telefon Numarası: +90 312 431 92 02 / +90 312 431 92 03 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Çankaya Kurtuluş Halı Saha Adresi: Fidanlık Mah. Kurtuluş Parkı İçi  Kurtuluş, Çankaya

 

Kurtuluş Halı Saha , Ankara’nın en merkezi yerlerinden birisi olan Kurtuluş’ta bulunuyor. Kurtuluş Parkı içinde bulunan halı sahanın zemini yakın zamanda yenilendi. Kurtuluş Halı Saha artık 55 mm sentetik çim ile futbolseverlere hizmet veriyor.

Kurtuluş Halı Sahalar içinde hem yeri hem de kalitesiyle öne çıkan bu işletmede maç meraklıları dört mevsim, on iki ay boyunca spor yapıyorlar.

Çankaya Halı Sahalar arayan kişiler, ister gece isterlerse de gündüz Kurtuluş Halı Saha’da maç yapabilirler.

Atatürk Buz Pateni Spor Tesisleri’nin hemen dibindeki bu halı sahada fiyatlar da oldukça ekonomik. Fiyat bilgisi için Kurtuluş Halı Saha ile temas kurabilirsiniz.

Bu halı saha aynı zamanda Cebeci Halı Saha sevenler ve Cebeci’de oturan futbolseverlere de hizmet vermektedir. Bildiğiniz üzere futbol Türkiye’deki en popüler spordur. Yaz kış futbol tutkunları Cebeci Halı Sahalar içinde en uygun mekanlarda futbol turnuvaları düzenliyorlar. Bu Kurtuluş Halı Saha da futbol turnuvası düzenlenen tesisler arasında geliyor.

Eğer siz Dikimevi’nde oturuyor ve halı sahada futbol oynamak için Dikimevi Halı Saha arıyorsanız Kurtuluş Halı Saha’yı arayıp fiyat ve maç için uygun saatleri sorabilirsiniz. Dikimevi Halı Sahalar her zaman böyle kaliteli bir sentetik çim zemine sahip olmuyor.

Sıhhiye Halı Saha araştırıyorsanız Kurtuluş Halı Saha’yı her zaman telefonla arayabilirsiniz. Mekan olarak Kurtuluş Halı Saha, Sıhhiye’ye oldukça yakındır. Sıhhiye Halı Sahalar , Sıhhiye civarında çalışan tüm spor meraklıları için oldukça iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Kızılay Halı Saha veya Kızılay Halı Sahalar soruşturanlar hemen hiç vakit kaybetmeden Kurtuluş Halı Saha’nın bu kaliteli zeminin test etmek için bir maç organizasyonu yapabilirler.

 

Ankara Çankaya Kurtuluş Halı Saha

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu