Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Çayyolu Mesa 2 Konutkent Halı Saha - Ankara Şehir Portalı
Yenimahalle Halı Sahalar

Ankara Çayyolu Mesa 2 Konutkent Halı Saha

Euro ile Kira

ANKARA ÇAYYOLU MESA 2 KONUTKENT HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Çayyolu bölgesinde iseniz Ankara Çayyolu Mesa 2 Konutkent Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Çayyolu Mesa 2 Konutkent Halı Saha Telefon Numarası: +90 312 240 48 49 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Çayyolu Mesa 2 Konutkent Halı Saha Adresi:  Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. Konutkent 2 Sitesi, Bozova Sok. No:4 Çayyolu, Yenimahalle

 

Mesa 2 Konutkent Halı Saha Ankara’nın Çayyolu semtinde bulunuyor. Konutkent 2 sitesinin bu en güzel spor tesisinde halı saha maçı yapmak için herkes can atıyor.

Çayyolu Halı Saha isteyenler için hemen kendi semtlerinde böyle güzel bir halı saha kompleksinin olması gerçekten büyük ayrıcalıktır.

İster gece ister gündüz arkadaşlarınızla yedi kişiye yedi kişi, sekiz kişiye sekiz kişi olarak çok rahat maç yapabilirsiniz.

Çayyolu Halı Sahalar içinde en yeni ve en temiz sahalar arasında yer alan Mesa 2 Konutkent Halı Saha’nın müsaitlik durumu ve fiyatları için tesisi aramanız gerekiyor.

Konutkent Halı Saha ihtiyacınız olduğunda hiç çekinmeden Mesa 2 halı saha ile temasa geçip arkadaşlarınızla halı saha turnuvası, halı saha maçı organize edebilirsiniz.

 

 

Mesa 2 Konutkent Halı Saha

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu