Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Cebeci Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu - Ankara Şehir Portalı
Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Cebeci Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu

Euro ile Kira

ANKARA CEBECİ ÖZEL BAŞKENT ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Cebeci bölgesinde iseniz Ankara Cebeci Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Cebeci Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 363 68 59 / +90 312 363 72 90 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Cebeci Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: baskent@ozelbaskent.com

Ankara Cebeci Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu Adresi: Erzurum Mah. Geçim Sok. No:7 Cebeci, Çankaya

 

Başkent Öğrenci Yurdu Cebeci semtinde bulunuyor ve üniversitede okuyan erkek öğrencilere hizmet ediyor. Ankara’nın Cebeci semtinde bulunan Başkent Erkek Öğrenci Yurdu Sahibi Ahmet Bozdağ’dır. Şimdi Cebeci’deki en profesyonel yurtlardan birisi olan Başkent Öğrenci Yurdu’nun özelliklerine bakalım.

Cebeci Başkent Öğrenci Yurdu‘nda yedi gün yirmi dört saat güvenlik personeli bulunmaktadır. Odalar bir, iki, üç ve dört kişilik olarak oluşturulmuştur. Her odada çalışma masası vardır. Öğrenciler rahatça odalarında ders çalışabilir. Her odada banyo ve tuvalet bulunuyor. Temizlik, Başkent Yurdu için önde gelen hususlardan birisidir. Tüm odalar günlük temizleniyor. Nevresimler haftalık değişiyor.

 

Ankara Cebeci Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu Dört Kişilik Oda

 

Cebeci Erkek Yurdu arayanlar için Başkent Erkek Öğrenci Yurdu’ndan daha iyi yurt bulmak neredeyse imkansızdır. Yurtta yirmi dört saat sıcak su imkanı vardır. Her odada kablosuz wifi internet vardır ve son derece hızlıdır. Her odada öğrenciler için bozdolabı ve TV bulunuyor.

Cebeci Erkek Öğrenci Yurtları içinde en uygun fiyatı en yüksek kaliteyle birleştirmesini bilen Başkent Öğrenci Yurdu her daim erkek öğrencilerden tam not almaktadır. Yurdun özellikleri arasında yirmi dört saat televizyon izleyebileceğiniz televizyon izleme salonu ve yirmi dört saat açık kafeterya bulunuyor.

Başkent Yurdu‘nda ayrıca hem kütüphane hem de etüt odası olarak kullanılan bir salon mevcuttur.

 

Ankara Cebeci Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu Etüt Odası

 

Ankara Cebeci Erkek Öğrenci Yurtları içinde öğrencileri için sinema, tiyatro, konser etkinliği düzenleyen ender yurtlardan birisi olan Cebeci Başkent Öğrenci Yurdu‘nda yemekler de son derece temiz ve lezzetlidir. Sabah kahvaltısı açık büfedir. Akşam yemeklerinde öğrencilerin istekleri doğrultusunda mevsim sebze ve meyvelerine öncelik verilmektedir.

Başkent Yurdu’nda yirmi dört saat açık kafeterya vardır. Bu kafeteryada erkek öğrenciler atıştırmalık yiyecekler bulabilirler. Cebeci Yurdu Ankara ilinde aranan yurt çeşitlerinden birisidir. Sebebi Cebeci Yurtları‘nın Hacettepe Üniversitesi’ne en yakın yurt olmasıdır. İşte Başkent Yurdu da bu Cebeci Öğrenci Yurtları arasında en çok rağbet gören yurtlar arasındadır.

 

Ankara Cebeci Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu İki Kişilik Oda

 

Cebeci Başkent Öğrenci Yurdu, Ankara Üniversitesi’ne yüz metre yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Bu uygun konumuyla özellikle Hacettepe Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi öğrencileri kayıt yaptırmaktadır.

Başkent Yurdu‘nda öğrenciler için bilardo ve masa tenisi masaları bulunuyor. İsteyen öğrenciler bu alanda boş vakitlerini geçirebilirler. Kızılay’a bir km mesafede olması nedeniyle merkezi bir konuma sahip Başkent Erkek Yurdu‘nda öğrenciler istedikleri zaman şehir merkezine inebilirler.

Başkent Yurdu Adres bilgisi ve Başkent Yurdu Telefon numarasına ihtiyacı olanlar üst kısımdaki bilgilerden faydalanabilirler. Başkent Yurdu fiyatları ve kontenjan durumu için yurt yönetimini arayabilirsiniz.

Ankara’nın Çankaya ilçesindeki diğer özel yurtlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizin Çankaya Özel Yurtlar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu