Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Cebeci Özel Ecen Kız Öğrenci Yurdu

ANKARA CEBECİ ÖZEL ECEN KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Cebeci bölgesinde iseniz Ankara Cebeci Özel Ecen Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Cebeci Özel Ecen Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 432 46 04 / +90 312 432 32 59 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Cebeci Özel Ecen Kız Öğrenci Yurdu Faks Numarası: +90 312 432 46 05

Ankara Cebeci Özel Ecen Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: [email protected]

Ankara Cebeci Özel Ecen Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Çamlıtepe Mah. Cemal Gürsel Cad. No:42 Cebeci, Çankaya

 

Ecen Kız Yurdu Ankara’nın Cebeci semtinde bulunuyor. Cebeci’deki en kaliteli yurtlar arasında olmasının yanı sıra Kurtuluş ve Dikimevi semtlerine yakın olması sebebiyle de tercih ediliyor.

Cebeci Yurt arayan üniversiteli kız öğrenciler için Ecen Kız Yurdu’nun hizmetlerinden bahsedelim. Odalar bir, iki ve üç kişiliktir. Bütün odalarda televizyon, buzdolabı, banyo, tuvalet, wifi kablosuz internet vardır. Yurt genelinde çalışma odası, internet odası, kütüphane ve revir odası bulunuyor.

 

Cebeci Özel Ecen Kız Öğrenci Yurdu İki Kişilik Oda

 

Cebeci Öğrenci Yurdu arayanlar için Özel Ecen Kız Yurdu imkanlarına devam edecek olursak dinlenme odasında öğrenciler dinlenip, sohbet edebilirler. Dileyen kız öğrenciler çamaşırlarını çamaşırhane’de yıkatabilirler. Yangın alarm sistemi, yangına karşı önlem amacıyla kurulmuştur. Ayrıca yangın merdiveni vardır.

Cebeci Öğrenci Yurtları içinde minimum fiyatla maksimum hizmet sunan Ecen Yurdu’nun kalan hizmetlerine bakacak olursak jeneratör, elektrik kesilmesinde devreye giriyor. Paratoner de binaya yıldırım düşmesini önlüyor.

60 tonluk su deposu ile su kesintilerinde öğrenciler mağdur olmuyor. Ankara Cebeci Öğrenci Yurtları içinde öğrencilere 24 saat boyunca sıcak su sunan Ecen Yurdu’nda kalmak yegane bir ayrıcalıktır.

Yurt binasında merkezi ısıtma vardır ve kışın öğrenciler ısınma sorunu çekmiyor. Fitness salonu ve teras kız öğrencilerin spor ve sohbet ettiği mekanlardır. Binada iki tane asansör mevcuttur. Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği standarttır.

Ankara Cebeci Öğrenci Yurdu hem Ankara içinden hem de Ankara dışından gelen kız öğrenciler tarafından Ankara’nın göbeğinde, tüm okullara yakın olması sebebiyle aranılan barınma imkanlarından birisidir.

 

Cebeci Özel Ecen Kız Öğrenci Yurdu

 

Cebeci Yurt Ankara üniversitelerinde okuyan kız öğrenciler için konum bakımında en avantajlı konaklama yerlerinden birisidir. Ecen Yurdu, Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü‘ne yürüyerek beş dakika mesafededir. Metroyla Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne, Ankara Üniversitesi Tandoğan Kampüsü’ne, Gazi Üniversitesi Beşevler Kampüsü’ne on dakika mesafededir.

Ankara Kurtuluş Yurt bakanlar da Cebeci’deki bu Ecen Yurdu’ndan faydalanabilirler. Özel Ecen Yurdu, Kurutuluş Metro Durağı’na on beş dakika yürüyüş mesafesindedir.

Diğer Cebeci Yurtlar için sitemizin Çankaya Özel Yurtlar bölümünü ziyaret etmenizi öneriyoruz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu