Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Cebeci Özel Fırat Erkek Öğrenci Yurdu - Ankara Şehir Portalı
Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Cebeci Özel Fırat Erkek Öğrenci Yurdu

Euro ile Kira

ANKARA CEBECİ ÖZEL FIRAT ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Cebeci bölgesinde iseniz Ankara Cebeci Özel Fırat Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Cebeci Özel Fırat Erkek Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 319 65 25 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Cebeci Özel Fırat Erkek Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 551 385 65 25

Ankara Cebeci Özel Fırat Erkek Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: firatogrenciyurdu@gmail.com

Ankara Cebeci Özel Fırat Erkek Öğrenci Yurdu Adresi: Hacettepe Mah. Karacabey Sok. No:12-26 Cebeci, Çankaya

 

Ankara’nın cebeci semtinde bulunan Özel Fırat Erkek Öğrenci Yurdu, 2005 yılında açıldı. Deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen binası oldukça dayanıklı ve güvenlidir.

Ankara Cebeci Özel Yurtlar bakan üniversiteli erkek öğrenciler için Fırat Erkek Yurdu’nun özelliklerine genel hatları ile bakalım. Toplam 124 kişilik yurtta 1,2,3 ve 4 kişilik olmak üzere toplamda 60 oda bulunuyor.

Yurtta bulunan sabah kahvaltısı açık büfedir ve on üç çeşitten oluşuyor. Akşam yemeği de en az dört çeşittir ve son derece lezzetlidir. Fırat Yurdu’nda bilardo salonu, masa tenisi salonunda dileyen erkek öğrenciler spor yapabilirler. Futbol tutkunu öğrenciler için Lig TV vardır.

 

Cebeci Özel Fırat Erkek Öğrenci Yurdu Üç Kişilik Oda

 

Ankara Cebeci Özel Erkek Yurtları araştırıp da böylesi müşteri odaklı bir yurt başka yerde bulamazsınız. Yurt özelliklerine devam ettiğimizde spor salonu olduğunu görüyoruz. İsteyenler bu salona gidip boş vakitlerini değerlendirebilirler. Kablo tv yayını standart hizmetlerdendir. Ütüyü seven öğrenciler için ütü servisi vardır.

Çalışma salonunda ve internet odasında hep beraber arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Fırat Yurdu’nda bulunan su deposu sayesinde susuz kalmak sorunu yoktur ve tüm yurtta yirmi dört saat sıcak su imkanı vardır.

Dinlenme salonunda sinema seyredebilirsiniz. Ankara Hukuk Yurt binalarının hepsinde yangın ihbar sistemi olmayabilir ama Fırat Yurdu’nda yangına karşı son derece emniyetli bir yangın sistemi vardır. Merkezi ısıtma sistemi sayesinde kışlar son derece sıcak geçiyor.

Hacettepe Diş Hekimliği Yurtları bakıyorsanız ve üniversiteli erkek öğrenci iseniz işte size interneti son derece hızlı bir özel yurt. Fırat Yurdu genelinde kablosuz wifi internet ve çamaşırhane mevcuttur. Çamaşırlarınızı çamaşır makinelerinde ücretsiz olarak yıkayabilirsiniz. Her katta su sebilleri vardır, sular son derece temizdir.

Fırat Yurdu, 24 saat boyunca kameralarla izlenmektedir. Bu yönüyle Cebeci’nin en güvenli yurtlarından birisidir. Gece öğrenciler dışında yurda kimse giremez.

 

Cebeci Özel Fırat Erkek Öğrenci Yurdu Çalışma Odası

 

Hacettepe Diş Hekimliği Yurt binalarının doğal olarak Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi’ne yakın olması istenir. İşte Özel Fırat Erkek Yurdu da Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne yürüyerek beş dakika mesafededir. Bu sebeple Fırat Erkek Yurdu, geleceğin diş hekimleri için tercih sebebidir.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Yurtları özellikle Cebeci semtinde oldukça fazladır. İşte Fırat Yurdu da Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne yürüyerek on dakikalık mesafede olması nedeniyle öğrencilerin dikkatini çekmektedir.

Ankara Hukuka Yakın Özel Yurtlar öğrenciler eğer Ankara Hukuk Fakültesi’ni kazanmışlarsa ilk fırsatta baktığı yurtlardır. Fırat Erkek Yurdu da Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne yürüyüş mesafesinde bulunuyor.

Ankara Cebeci Özel Erkek Yurtlar arayan erkek öğrenciler Ankara’nın göbeğinde Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Ankara Üniversite gibi okullara yakın özel yurt buldu mu kaçırmak istemiyorlar. Fırat Erkek Yurdu da bunlardan birisidir.

Diğer Cebeci Erkek Yurtları hangileridir diye merak ediyorsanız sitemizin Çankaya Özel Yurtlar bölümüne bakabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu