Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Cebeci Özel Fırat Kız Öğrenci Yurdu - Ankara Şehir Portalı
Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Cebeci Özel Fırat Kız Öğrenci Yurdu

Euro ile Kira

ANKARA CEBECİ ÖZEL FIRAT KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Cebeci bölgesinde iseniz Ankara Cebeci Özel Fırat Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Cebeci Özel Fırat Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 363 70 71 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Cebeci Özel Fırat Kız Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 551 385 65 25

Ankara Cebeci Özel Fırat Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: firatogrenciyurdu@gmail.com

Ankara Cebeci Özel Fırat Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Hacettepe Mah. Karacabey Sok. No:12-26 Cebeci, Çankaya

 

Özel Fırat Öğrenci Yurdu Ankara’nın Cebeci semtinde 2000 yılında kurulmuştur. Hacettepe Mahallesi’nde bulunan Fırat Kız Öğrenci Yurdu özellikle Hacettepe Üniversitesi’ni kazanan kız öğrenciler tarafından talep görmektedir.

Hacettepeye Yakın Yurtlar araştıran ve Ankara’ya ilk kez gelecek kız öğrenciler için Fırat Kız Yurdu’nun özelliklerinden bahsedelim.

94 öğrenci kapasiteli olan Fırat Yurdu’nda bir, iki, üç ve dört kişilik olmak üzere toplam 45 oda vardır. Fırat Kız Yurdu, Hacettepe Üniversitesi Sıhhiye Kampüsü‘nün yanındadır. Hacettepe Sıhhiye Kampüsü içinde Hacettepe Rektörlük, Hacettepe Tıp Fakültesi, Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi, Hacettepe Eczacılık Fakültesi, Hacettepe Hemşirelik Fakültesi, Hacettepe Sağlık Bilimleri Fakültesi bulunuyor.

Hacettepe Yakın Yurtlar içinde kampüse en yakın yurt olma özelliği taşıyan Fırat Yurdu’nda kablolu tv, internet odası, çamaşırhane, çalışma salonu ve dinlenme odası vardır. Yurtta bulunan 24 saat sıcak su hizmeti özellikle kış günleri için çok önemlidir. Yurtta verilen sabah kahvaltısı on üç çeşit ve açık büfedir, akşam yemeği de dört çeşittir.

 

Cebeci Özel Fırat Kız Öğrenci Yurdu İki Kişilik Oda

 

Su deposu su kesintilerinde kız öğrencilerin su ihtiyacını karşılıyor. Hacettepe Tıp Fakültesine Yakın Yurtlar içinde sunduğu hizmetlerle Fırat Yurdu her daim takdir toplamayı başarıyor.  Yurtta bulunan ütü servisinden tüm öğrenciler faydalanabilir. Yangın ihbar sistemi yangına karşı yurt binasını korumaktadır.

Hacettepe Eczacılık Yurt bakan bayan öğrencilerin kışın ısınma ihtiyacını karşılayabilecek şekilde dizayn edilmiş Fırat Yurdu’nda kusursuz çalışan merkezi ısıtma sistemi vardır. Yurt genelinde sınırsız wifi internet mevcuttur.

Hacettepe Diş Hekimliği Yurtları çevrede çok fazlada yoktur ama en yakın özel yurtlardan birisi olan Fırat Kız Öğrenci Yurdu, misafirlerini bekliyor. Hacettepe Diş Hekimliği Yurt ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden Fırat Kız Yurdu’nu üst kısımdaki telefonlardan arayabilirsiniz.

Fırat Kız Yurdu’nda 7/24 kameralar kız öğrencilerin güvenliğini sağlıyor. Her katta su sebili mevcuttur. Üniversiteli kız öğrenciler spor salonunda diledikleri zaman spor yapabilirler.

Hacettepe Hemşirelik Yurt sorgulayan üniversiteli öğrenciler için Fırat Yurdu’ndan daha uygun bulmak gerçekten çok zordur. Boş kontenjan ve fiyat bilgisi için Fırat Yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Hacettepe Tıp Yurt İmkanları özellikle tıp fakültesini kazanan kız öğrencilerin ilk etapta araştırdığı konulardan birisidir. İşte Tıp fakültesine yakın yerde özel yurt arıyorsanız yürüyüş mesafesinde bulunan Özel Fırat Kız Yurdu’na gelip yurdu gezebilirsiniz.

 

Cebeci Özel Fırat Kız Öğrenci Yurdu

 

Sıhhiye Yurt eğer Ankara Üniversitesi ve Hacettepe Üniversite’sine gidiyorsanız ilk etapta hemen internette soruşturduğunuz konuların başında gelir. Sıhhiye’nin hemen dibinde bulunan Özel Fırat Kız Yurdu tüm üniversiteli kız öğrencilerin hizmetindedir. Ankara Sıhhiye Yurt binalarında her zaman boş yer kalmayabilir. O yüzden elinizi çabuk tutmalısınız.

Cebeci Yurtları içinde Özel Fırat Kız Öğrenci Yurdu, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne beş dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Bu yönüyle Ankara Üniversitesi’ni kazanmış kız öğrenciler için de cezbedici yurtlardan biridir.

Diğer Çankaya yurtları için sitemizin Çankaya Özel Yurtlar bölümüne bakabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu