Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Emek Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu

ANKARA EMEK ÖZEL ATALAY KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Emek bölgesinde iseniz Ankara Emek Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Emek Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 221 20 42 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Emek Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 507 105 12 42

Ankara Emek Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu Faks Numarası: +90 312 221 20 45

Ankara Emek Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: [email protected]

Ankara Emek Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Emek Mah. 4.Sok. No:9 Emek, Çankaya

 

Atalay Yurdu 2009 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak ilk şubesini Emek’te açtı. 2016 yılında bir başka öğrenci semti olan Beştepe’de ikinci şubeyi açtı.

Emek Yurtlar içinde en yeni binalardan birisine sahip Atalay Kız Yurdu‘nun binasının aynı zamanda depreme dayanıklı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Şimdi Atalay Yurdu’nun özelliklerine bakalım. Kahvaltı açık büfedir ve akşam yemeğinde en az dört çeşit malzeme bulunur. Emek şubesinde odalar bir, iki, üç ve dört kişiliktir.

 

Özel Emek Atalay Kız Öğrenci Yurdu Üç Kişilik Oda

 

Ankara Emek Yurtlar içindeki en fazla ilgi gören, beğenilen yurtlardan birisi olan Atalay Yurdu özelliklerine devam edelim. Odaların tümünde banyo, tuvalet, duş vardır. Yine odalarda buzdolabı, LCD TV, ortopedik yataklar öğrencilerin hizmetine verilmiştir. Elbise dolabı, komidin, çalışma masası, kablosuz internet her odada bulunmaktadır.

Emek Özel Yurtlar içinde kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetini üst safhada tutmayı başarmış olan Atalay Yurdu’nda yirmi dört saat boyunca sıcak su vardır. Merkezi ısıtma sistemi kış günü rahatça ders çalışmanızı sağlıyor. Yurt binası yedi gün yirmi dört saat boyunca kameralarla izleniyor. Güvenlik bakımından Atalay Yurdu rakiplerinden oldukça üstündür.

 

Özel Emek Atalay Kız Öğrenci Yurdu Dört Kişilik Oda

 

Ankara üniversitelerinden birisini kazanmışsanız ve Emek Öğrenci Yurdu bakıyorsanız, okulunuz Emek semtinde ise işte Özel Atalay Kız Yurdu tam ihtiyacınıza göre bir yurttur. Çamaşırhaneden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Ütü ve kurutma imkanı sayesinde elbiseleriniz gayet düzgün gözükecek.

Emek Öğrenci Yurtları talep eden tüm kız öğrencilerin yurtlarda temizlik aradığı muhakkaktır. Atalay Yurdu’nda odalar görevliler tarafından günlük olarak temizlenmektedir. Görevliler aynı zamanda nevresimleri haftalık olarak değiştiriyor. Üst katlara çıkamayan kız öğrenciler için asansör vardır.

Elektrik kesilirse jeneratör hizmete giriyor. Eğer su kesilirse öğrencilerin susuz kalmaması için su deposu devreye girmektedir. Yangın ihbar sistemi sayesinde üniversiteli kız öğrenciler yangına karşı korunmaktadır. Her katta ücretsiz sebil vardır. Dinlenme salonunda arkadaşlarınızla dertleşebilir, zaman geçirebilirsiniz.

 

Özel Emek Atalay Kız Öğrenci Yurdu

 

Emek Öğrenci Yurtları Ankara ilinde en fazla istek ve talep gören yurtlardır. Sebebi Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi kampüslerinin bir kısmının Emek semtinde olmasıdır. Eğer siz de bu okullardan birisini kazanmış iseniz Atalay Yurdu’na şahsen gidip gezebilir veya telefonda fiyat sorabilirsiniz.

Emek Öğrenci Yurdu Tel bilgisi arıyorsanız üstteki telefondan Atalay Yurdu’na ulaşabilirsiniz. Ankara’daki üniversitelerde okuyan kız öğrenciler, Emek Öğrenci Yurdu İletişim numarası araştırdıklarında Atalay Yurdu’nun üstteki telefon numarasını bir kenara not edebilir ve kontenjan bilgisi için yurdu arayabilirler.

Diğer Emek özel yurtları için sitemizin Çankaya Özel Yurtlar bölümündeki yurtlara göz gezdirebilirsiniz. Ankara Üniversitesi’ne Yakın Yurtlar bakan kız öğrencilere Özel Atalay Yurdu’nu rahatlıkla tavsiye edebiliriz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu