Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Emek Özel Göksu Erkek Öğrenci Yurdu

ANKARA EMEK ÖZEL GÖKSU ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Emek bölgesinde iseniz Ankara Emek Özel Göksu Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Emek Özel Göksu Erkek Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 213 17 15 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Emek Özel Göksu Erkek Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: info@goksuerkekyurdu.com

Ankara Emek Özel Göksu Erkek Öğrenci Yurdu Adresi: Emek Mah. Kazakistan Cad. 12.Sok. No:6 Emek, Çankaya

 

Göksu Erkek Öğrenci Yurdu Emek Mahallesi’nde yer alıyor. Emek, Bahçelievler’in hemen yanında ve Çankaya’ya bağlı bir semttir. Öğrencilerin en çok rağbet gösterdiği semtlerden birisi olan Emek, restoran, sinema, kafe gibi sosyal olanaklarıyla meşhurdur.

Emek Yurtlar içinde yıllardır profesyonel düzeyde yurt işletmeciliğini devam ettiren Göksu Erkek Yurdu, tüm üniversitelere, otobüs terminaline ve tren garına yakın olmasıyla avantajlı bir konuma sahiptir.

Ankara Emek Yurtlar hangileri diye bilmek isteyenler için Göksu Erkek Yurdu’nun Emek’teki en kaliteli yurtlar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Gelin hep birlikte hizmetler nelerdir bakalım.

Göksu Erkek Yurdu’nda odalar bir, iki, üç ve dört kişiliktir ve oldukça geniştir. Yurtta 24 saat sıcak su vardır. Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği standart hizmetler arasındadır.

 

Emek Göksu Erkek Öğrenci Yurdu Tek Kişilik Oda

 

Ankara Emek Yurtlar Erkek öğrenciler için hem konum hem de hizmetler açısında en uygun yurtlardır. Bu yurtlardan olan Göksu Yurdu’ndaki hizmetlere devam edelim. 24 saat ve 7 gün boyunca kablosuz internet mevcuttur. Odalar günlük olarak temizleniyor ve nevresimler her hafta değişiyor. Arabası olan öğrenciler için otopark vardır.

Emek Özel Yurtlar bakan öğrenciler için bundan daha iyi bir yurt neredeyse imkansızdır. Yurtta Lig TV hizmeti vardır. Dileyen öğrenciler her hafta futbol maçlarını seyredebilirler.

Emek Erkek Öğrenci Yurdu Ankara sınırları için üniversiteli öğrencilerin tercih ettiği konaklama şekilleri başında geliyor. İşte siz de bu yurtlardan birisinde kalmak istiyorsanız Göksu Yurdu’nu arayıp fiyat ve kontenjan bilgisi alabilirsiniz.

 

Emek Göksu Erkek Öğrenci Yurdu

 

Emek Erkek Yurdu Ankara içinde üniversitelere yakınlığı dolayısıyla talep görmektedir. O yüzden siz de çok geç kalmadan gerekirse şahsen Göksu Yurdu’na gelip yurdu gezebilirsiniz.

Ankara Emek Özel Yurtlar, öğrenciler tarafından özellikle Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Ankara Üniversitesi gibi üniversitelere yürüyüş ve araçla on dakika mesafede olması nedeniyle öncelikli konaklama yerleri olarak belirleniyor. Birçok öğrenci, üniversite sınavı sonucu belli olur olmaz Emek semtine gelip yurt araştırıyor. Siz de istediğiniz zaman gelip odaları, yemekhaneyi, çalışma odasını gezebilirsiniz.

Diğer Ankara Erkek Yurtlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizin Ankara Özel Yurtlar bölümüne bakabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu