Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Emek Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu

ANKARA EMEK ÖZEL GÜVEN KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Emek bölgesinde iseniz Ankara Emek Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Emek Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 213 67 77 / +90 312 213 46 66 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Emek Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 532 342 85 33 / +90 535 454 38 53

Ankara Emek Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: [email protected]

Ankara Emek Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Emek Mah. Bişkek Cad. 25.Sok. No:33 Emek, Çankaya

 

Emek Güven Kız Yurdu, 2011 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak özel yurt statüsünde hizmet vermektedir. Ankara’nın Emek semtinde olması sebebiyle birçok üniversiteli kız öğrencinin tercih ettiği yurtların başında gelmektedir.

Emek Yurtları için kısa zamanda popüler olmayı başaran Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu özelliklerine bakalım. Odalar bir, iki, üç ve dört kişiliktir ve yataklar ranza şeklinde değildir. Odalar günlük olarak temizlenmektedir. Oda içinde tuvalet vardır. Banyo ortak kullanıma açıktır. Kahvaltılar açık büfedir, akşam yemekleri ise bol çeşitli ve doyurucudur.

 

Ankara Emek Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu Tek Kişilik Oda

 

Emek Yurtlar içinde konforuyla dikkat çeken Güven Kız Öğrenci Yurdu’nda tüm odalarda LCD televizyon vardır. Kablo TV ve uydu yayını standarttır. Dinlenme odasında dinlenebilir ve arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Ankara Emek Yurtlar bakan üniversite öğrencilerinin en fazla talep gösterdikleri yurtlar arasında olan Güven Kız Yurdu’nun özelliklerine devam ettiğimizde yurt genelinde hızlı ve sınırsız kablosuz internet olduğunu görüyoruz. Tüm odalarda yirmi dört saat sıcak su vardır.

 

Ankara Emek Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu İki Kişilik Oda

 

Yurtta nevresimler haftalık olarak değişmektedir. Başta Hacettepe Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitesi gibi merkezi ve büyük üniversitelere yakınlığı ile dikkat çeken Güven Kız Yurdu’nda sınırlı kontenjan vardır. Kayıt olmak için acele etmenizi öneriyoruz.

Emek Öğrenci Yurtları Ankara içinde şehir merkezinde oldukları için üniversite yerleştirme sonuçları açıklandıktan sonra yüksek oranda rağbet görür. Eğer siz de Emek’te bir kız yurdunda kalmak istiyorsanız Güven Kız Yurdu‘nu telefonla arayarak yurt ücretini öğrenebilirsiniz. Yurdu kendi gözlerinizle görmek isterseniz üstteki adres bilgilerinden faydalanarak yurda şahsen gidebilirsiniz.

Güven Kız Yurdu, Emek Öğrenci Yurtları için uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. İsterseniz aileniz sizle geceyi yurtta geçirebilir fakat aile dışında yakınlarınızın yurtta kalması yasaktır.

Güven Yurdu‘nda evcil hayvan beslemek yasaktır. Odalarda yangına yol açabileceği için ütü, elektrik ocağı gibi elektrikli aletler kullanmak yasaktır.

 

Ankara Emek Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu Yemekhane

 

Odalarda bulunan gardırop, masa, yatak gibi eşyaların yerini değiştirmek yasaktır. Eğer bunları değiştirmek istiyorsanız yurt yönetimine haber vermeniz gerekiyor. Yurda girişler hafta içi saat 23:00, cuma ve cumartesi gecesi saat 24:00’te bitiyor.

Emek Yurt arayışında iseniz işte Güven Kız Yurdu, yeni ve depreme dayanıklı binası ile size en uygun yurtlar arasında ilk sıralarda bulunuyor. Gelip yurda göz gezdirebilir ve yurdu telefonla arayarak diğer detayları öğrenebilirsiniz.

Hacettepeye Yakın Yurtlar içinde özellikle kız öğrenciler için Emek’teki yurtlar uygundur. Güven Kız Yurdu da Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü‘ne araçla on dakika mesafededir.

Emek ve Çankaya bölgesindeki diğer özel yurtlar hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizin Çankaya Özel Yurtlar köşesini ziyaret edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu