Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Emek Özel Kuzey 1 Erkek Öğrenci Yurdu - Ankara Şehir Portalı
Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Emek Özel Kuzey 1 Erkek Öğrenci Yurdu

Euro ile Kira

ANKARA EMEK ÖZEL KUZEY 1 ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Emek bölgesinde iseniz Ankara Emek Özel Kuzey 1 Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Emek Özel Kuzey 1 Erkek Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 213 90 10 / +90 312 213 90 91 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Emek Özel Kuzey 1 Erkek Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 532 362 16 53

Ankara Emek Özel Kuzey 1 Erkek Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: info@kuzeyerkekyurdu.com

Ankara Emek Özel Kuzey 1 Erkek Öğrenci Yurdu Adresi: Emek Mah. 8.Cad. 30.Sok No:25 Emek, Çankaya

 

Kuzey Erkek Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak Ankara’nın Emek semtinde hizmet vermektedir. Aynı gruba bağlı olarak Emek Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 3 ve Emek Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 4 hizmet vermektedir.

Gelin hep birlikte Kuzey Erkek Öğrenci Yurdu’nun özelliklerine bakalım. Sabah kahvaltısı on çeşit ve açık büfe şeklindedir. Akşam yemeğinde dört çeşit yemek vardır.

Emek Erkek Öğrenci Yurdu Ankara şehrindeki üniversitelerin birisini kazanmış öğrencilerin ve kazandıkları okul özellikle Emek’e yakınsa, ihtiyaç duydukları konaklama çeşididir. Kuzey Erkek Öğrenci Yurdu’na geri dönecek olursak tüm odalarda telefon vardır, yataklar ortopediktir. Odalar her gün temizlenmektedir, nevresimler ise haftalık değişir.

 

Emek Özel Kuzey 1 Erkek Öğrenci Yurdu İki Kişilik Oda

 

Emek Erkek Yurdu olarak Kuzey Öğrenci Yurdu, erkek öğrenciler için hem konum hem de imkan olarak vazgeçemeyecekleri yurtlardan birisidir. Yurt genelinde kablosuz internet vardır. Fotokopi ve faks hizmeti de dileyen öğrencilere sunulmaktadır.

Yurtta bulunan dinlenme salonunda LCD TV, Kablolu Yayın ve DVD vardır. Etüt salonunda ders çalışma imkanı sunulmaktadır. Fitness ve spor salonu, sağlıklı kalmak isteyen öğrencilere her zaman açıktır.

Yurdun içinde bulunan revir, herhangi bir sağlık sorununda erkek öğrencilere hizmet vermektedir. Asansör, üst katlara çıkmak için zaman tasarrufu sağlıyor. Yurdun otoparkı, aracı olan öğrenciler için park kolaylığıdır.

Elektrik kesintilerinden öğrenciler etkilenmiyor sebebi yurtta jeneratör olmasıdır. Paratoner, yıldırım düşmesinde binayı koruyan bir alettir, Kuzey Yurdu’nda da paratoner bulunmaktadır. Su deposu olduğundan dolayı su kesilmesi öğrencilere olumsuzluk olarak yansımamaktadır.

Masa Tenisi oynayarak ter atabilir ve sonrasında saunaya girerek rahatlayabilirsiniz. Emek Öğrenci Yurdu ihtiyacı olan erkek öğrenciler, yurt seçerken bu saydığımız özellikleri de göz önünde bulundurmalıdır.

Emek Erkek Öğrenci Yurdu bakan bazı öğrenciler tek kalmak istiyor, diğer kişilerle oda paylaşmak istemiyor. İşte Kuzey Yurdu’nda da tek kişilik odalar vardır. Tek kişi haricinde iki, üç ve dört kişilik odalar da vardır.

Emek Erkek Yurdu Ankara Emek’te kampüsü bulunan Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi gibi okulları kazanan öğrenciler için bulunmaz bir nimettir. Kuzey Erkek Yurdu da Emek Öğrenci Yurtları içinde en profesyonel hizmet sunan yurtların başında geliyor.

 

Emek Özel Kuzey 1 Erkek Öğrenci Yurdu

 

Ankara Emek Özel Erkek Yurdu, Tandoğan, Bahçelievler, Kızılay, Sıhhiye gibi semtlerde kampüsü bulunan üniversitelere ulaşımda büyük avantaj sağlıyor. Eğer siz de okuldan çıktıktan sonra kalacağınız yere giderken fazla zaman kaybetmek istemiyorsanız Kuzey 1 Yurdu ile temasa geçerek fiyat ve kontenjan bilgisi sorabilirsiniz.

Konum olarak Kuzey 1 Yurdu, Gazi Üniversitesi Emek Kampüsü‘ne on dakikalık yürüş mesafesinde, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne on beş dakika yürüş mesafesinde, Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi‘ne on beş dakika yürüyüş mesafesinde, Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi‘ne beş dakika yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Ayrıca Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi‘ne araçla on dakikadır.

Diğer Ankara Yurtları hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizin Ankara Özel Yurtlar bölümüne bakmanızı tavsiye ediyoruz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu