Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Emek Özel Kuzey 2 Erkek Öğrenci Yurdu

ANKARA EMEK ÖZEL KUZEY 2 ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Emek bölgesinde iseniz Ankara Emek Özel Kuzey 2 Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Emek Özel Kuzey 2 Erkek Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 222 71 10 / +90 312 222 71 51 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Emek Özel Kuzey 2 Erkek Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 532 561 34 61

Ankara Emek Özel Kuzey 2 Erkek Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: [email protected]

Ankara Emek Özel Kuzey 2 Erkek Öğrenci Yurdu Adresi: Emek Mah. 8.Cad. 30.Sok No:31 Emek, Çankaya

 

Kuzey Erkek Öğrenci Yurdu, Ankara’da Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak Emek semtinde hizmet vermektedir. Yurdun binası son deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmıştır. Bu yurt firmasının diğer yurdu olan Emek Özel Kuzey 1 Erkek Öğrenci Yurdu‘na çok yakındır.

Şimdi Kuzey 2 Erkek Yurdu’nun imkanlarına göz atalım. Odalar bir, iki, üç ve dört kişiliktir. Aynı zamanda tüm odalar otel konforundadır. Her odada banyo, kablolu TV bağlantısı bulunan LCD TV, telefon vardır. Eğer öğrenciler isterse, odaya buzdolabı da konmaktadır.

 

Emek Özel Kuzey 2 Erkek Öğrenci Yurdu İki Kişilik Oda

 

Ankara Emek Erkek Öğrenci Yurdu bakınan ve üniversiteyi yeni kazanmış erkek öğrenciler için Kuzey 2 Yurdu özelliklerine devam edelim. Yurtta kafeterya vardır. Sabah kahvaltısı açık büfedir ve en az on çeşit malzeme vardır. Akşam yemeklerinde de dört çeşit yemek bulmak mümkündür. Yemekler diyetisyen kontrolünde yapılmaktadır.

Ankara Emek Erkek Yurt isteyen erkek öğrenciler bizzat Kuzey 2 Yurdu’na gelip yurdu gezebilir. Fiyat ve kontenjan bilgisini de telefondan öğrenebilirler.

Ankara Emek Erkek Yurtlar içinde en fazla hizmeti en düşük maliyetle sunan Kuzey 2 Yurdu’nda otopark, görevliler ve öğrencilerin hizmetindedir. Her odada kişiye özel gardırop vardır. Merkezi ısıtma doğalgazlıdır. Bu sayede 24 saat sıcak su bulmak mümkündür.

Kuzey 2 Yurdu’nda ayrıca çamaşır makinesi ve ütü masası vardır. Öğrenciler bu ihtiyaçlarını ücretsiz giderebilirler. Kütüphane ve etüt masasında her zaman ders çalışma imkanı vardır. Wifi internet sınırsız ve son derece hızlıdır.

TV Salonu’nda televizyon seyretme imkanı vardır. Kuzey 2 Yurdu, Bahçelievler Metrosu’na yürüyerek on dakika mesafede bulunmaktadır.

Kuzey 2 Yurdu, Ankara Emek Özel Erkek Yurdu olarak benzer yurtlar gibi öğrencilerden oldukça fazla talep görmektedir. O sebeple eğer Emek’te yurt arıyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız.

 

Emek Özel Kuzey 2 Erkek Öğrenci Yurdu

 

Maddi olanakları sınırlı olan öğrenciler doğal olarak Ankara Ucuz Yurt bakıyorlar. Kuzey 2 Yurdu’nun fiyatları benzerlerine göre oldukça düşüktür. Kayıt için gerekli evraklar ve fiyat için telefonla yurdu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ankara Emek Erkek Yurtları benzersiz konumlarıyla birçok erkek üniversite öğrencisinin gözdesidir. Sebebi üniversitelerin Emek kampüslerine yürüyüş mesafesinde olmasıdır.

Hacettepe Tıpa Yakın Yurtlar araştıran üniversite öğrencilerine Kuzey 2 Yurdu’nun araçla Hacettepe Tıp Fakültesi’ne on dakika mesafede olduğunu söyleyebiliriz. Özel Kuzey 2 Erkek Yurdu aynı zamanda Gazi Tıpa Yakın Yurtlar arasındadır. Yurt, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne yürüyerek on beş dakika mesafededir.

Ankara’da bulunan diğer Emek Erkek Yurtları hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizin Çankaya Özel Yurtlar bölümüne bakabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu