Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Emek Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 3

ANKARA EMEK ÖZEL MİNE KIZ ÖĞRENCİ YURDU ŞUBE 3

Özel yurt arıyorsanız ve Emek bölgesinde iseniz Ankara Emek Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 3 iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Emek Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 3 Telefon Numarası: +90 312 222 10 66 / +90 312 222 10 52 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Emek Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 3 E-Posta Adresi: info@minekizyurdu.com

Ankara Emek Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 3 Adresi: Emek Mah. 8.Cad. 3.Sok. Emek, Çankaya

 

Mine 3 Yurdu Ankara’nın Emek semtinde bulunuyor. Bu semtteki iki Mine Yurdu’ndan birisi olan Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 3, Aşti Metrosu’na 50 m mesafededir. Bu uygun konumu sayesinde birçok kız öğrencinin tercih ettiği bir yurttur.

Emek Yurtlar içinde metroya yürüme mesafesinde olan başka bir bayan yurdu bulmak çok zordur. Bundan dolayı birçok üniversiteli kız öğrencinin tercihi olan Mine Yurdu’nda kalmak için acele etmelisiniz.

 

Emek Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 3

 

Mine Kız Yurdu’nda asansör, özel yalıtımlı pencereler, hijyenik oda zeminleri mevcuttur. Bu yönleriyle Ankara Emek Yurtlar içinde her zaman ilgi gören yurtlar içinde yer almıştır.

Emek ozel yurtlar içinde odaları otel konforunu aratmayan Mine Kız Yurdu’nda kalmak için telefonla arayarak ve gerekirse şahsen yurda gelerek bilgi alabilirsiniz.

Mine 3 Yurdu, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne beş dakika mesafededir. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne yine beş dakika uzaklıktadır. Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Gazi Üniversitesi İşletme Fakültesi, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi yine bu yurda yakın olan fakülteler arasındadır.

 

Emek Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 3 Öğrenci Odası

 

Ankara Emek Özel Yurtlar bakan kız öğrenciler için bundan iyi bir konuma sahip yurt bulmak gerçekten zor gözüküyor. Yurtta açık büfe kahvaltının yanı sıra akşam yemeği dört çeşittir.

Ankara Emek Öğrenci Yurtları sayı olarak fazla değildir. Ankara’yı bilmeyen üniversiteli kız öğrenciler için 7 gün 24 saat güvenliği olan bir özel yurt bulmak öncelikler arasındadır. Özel Mine Yurdu da 7/24 özel kameralarla izlenen bir yurttur.

Ankara Emek Özel Yurt arayan kız öğrenciler 24 saat sıcak su, kablo TV, LCD TV, kafeterya hizmeti olan Özel Mine 3 Yurdu’nu ayrıca uygun fiyatları sebebiyle de tercih edebilirler.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu