Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Emek Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 4

ANKARA EMEK ÖZEL MİNE KIZ ÖĞRENCİ YURDU ŞUBE 4

Özel yurt arıyorsanız ve Emek bölgesinde iseniz Ankara Emek Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 4 iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Emek Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 4 Telefon Numarası: +90 312 222 05 56 / +90 312 222 05 57 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Emek Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 4 E-Posta Adresi: [email protected]

Ankara Emek Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 4 Adresi: Emek Mah. 8.Cad. 2.Sok. No:6 Emek, Çankaya

 

Mine 4 Yurdu Ankara’nın en merkezi yerlerinden birisi olan Emek’te bulunuyor. Otel konforunda bir yurt istiyorum diyorsanız Mine Yurtları tam size göredir.

Ankara Emekte Yurtlar arıyorum diyen üniversiteli kız öğrencilerin tercih ettiği Mine 4 Yurdu’nda spor ve fitness salonu, kafeterya, etüd salonu ve masa tenisi oynamak için bir salon bulunuyor.

 

Özel Mine Kız Yurdu Şube 4

 

Emek Özel Yurt bakan bayan öğrencilerin önem verdiği konulardan birisi de kalacağı yurdun, binanın güvenli olmasıdır. Mine Yurtları, Emek’in en güvenli yurtlarıdır. 7 gün 24 saat boyunca kameralarla güvenlik sağlanmaktadır.

Ankara’daki Ankara Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi’ni kazanan kız öğrenciler Emek Öğrenci Yurdu bakmaya başlarlar. Çünkü Emek semti okullarına çok yakındır. Üniversite öğrencileri okuldan çıktıktan sonra kalacağı yere kadar fazla zaman kaybetmek istemiyorlar. İşte bu noktada Özel Mine Kız Öğrenci Yurdu Şube 4 devreye giriyor.

Emek Yurtlar içinde böyle leziz yemeklere sahip başka yurt bulmak olanaksızdır. Sabah kahvaltıları açık büfe şeklindedir. Akşam yemekleri otel yemeklerini aratmayacak şekilde doyurucu yapılıyor. Ayrıca tüm yemekler diyetisyen kontrolünde yapılmaktadır. Akşam yemeklerinde 4 çeşit imkanı vardır. Sabah kahvaltısı 15 çeşit olarak hazırlanır.

 

Özel Mine Kız Yurdu Şube 4 Çift Kişilik Oda

 

Ankara Emek Yurtlar içinde hizmet kalitesiyle tanınan Mine Yurdu’ndaki diğer imkanları saymak gerekirse her odada telefon ve buzdolabı bulunuyor. Asansör ve 24 saat sıcak su imkanı tüm odalarda mevcuttur.

Emek Özel Yurtlar bakan üniversiteli kız öğrenciler üniversiteyi kazandıklarını öğrendikleri anda Mine 4 Yurdu’nu telefonla arayarak fiyatları öğrenerek kayıt yaptırmalıdır. Böyle güzel bir konuma sahip yurda talep oldukça fazladır ve kontenjan sınırlıdır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu