Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Emek Özel Şevval Kız Öğrenci Yurdu - Ankara Şehir Portalı
Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Emek Özel Şevval Kız Öğrenci Yurdu

Euro ile Kira

ANKARA EMEK ÖZEL ŞEVVAL KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Emek bölgesinde iseniz Ankara Emek Özel Şevval Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Emek Özel Şevval Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 215 00 03 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Emek Özel Şevval Kız Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 539 627 29 74

Ankara Emek Özel Şevval Kız Öğrenci Yurdu Faks Numarası: +90 539 627 29 74

Ankara Emek Özel Şevval Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: info@sevvalyurdu.com

Ankara Emek Özel Şevval Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Emek Mah. 29.Sok. No:12 Emek, Çankaya

 

Şevval Kız Öğrenci Yurdu Ankara’nın Emek semtinde Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel yurtlar statüsünde hizmet vermektedir. Ankara Emek’te birçok özel yurt vardır ama kız yurtları içinde en güvenilir yurtlardan birisi Şevval Yurdu’dur.

Ankara Emek Özel Yurtlar içinde kalitesiyle sivrilmeyi başarmış Şevval Yurdu’nun özelliklerine bakalım. Yurttaki odalar bir, iki ve dört kişiliktir. Sabah kahvaltısı açık büfedir ve bolca çeşit vardır. Öğlen ve akşam yemeklerinde mevsim yemekleri ağırlıktadır ve yemekler en az dört çeşit malzeme içerir.

Her odada çalışma masası, kitaplık bulunuyor. İsteyen kız öğrenciler kendi odalarında rahatça ders çalışabilirler. Yurt genelinde yedi gün yirmi dört saat sıcak su vardır. Çamaşır makinesi ve ütü hizmeti, kız öğrencilerin çamaşır ve giysileri için olmazsa olmaz hizmetler arasındadır.

 

Emek Özel Şevval Kız Öğrenci Yurdu Dört Kişilik Oda

 

Ankara Emek Öğrenci Yurtları, Emek’teki üniversitesi kampüslerine yakın olması sebebi ile üniversite yerleştirmelerinin sonucu açıklanır açıklanmaz öğrencilerin akınına uğrar. İşte Şevval Kız Öğrenci Yurdu da bu yurtlardan birisidir.

Yurdun özelliklerini saymaya devam edecek olursak yurt genelinde yedi gün yirmi dört saat kameralar vardır. Bu kameralarla Şevval Yurdu, kız öğrencilerin gözünde son derece güvenli bir yurt oluşunu sürdürmektedir.

Ankara Emek Yurtlar arasında rekabet de oldukça fazladır. Özel yurtların geneli fiyat rekabetine girmektedir. İşte Şevval Yurdu da bu yurtlar için en ucuz ve en ekonomik yurtlar arasındadır. Yurdun fiyatı benzerlerine göre oldukça ucuzdur. Bu yönüyle Şevval Kız Yurdu, Ankara Ucuz Özel Yurt bakan üniversiteli kız öğrencilerin başvurabileceği yurtlardandır.

Hacettepe Özel Yurtlar araştıran kız öğrenciler için Şevval Kız Öğrenci Yurdu’nun Hacettepe Üniversitesi Sıhhiye Kampüsü‘ne araçla on dakika mesafede olduğunu belirtmek isteriz.

Hacettepe Sıhhiye Kampüsü içinde Hacettepe Tıp Fakültesi, Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi, Hacettepe Eczacılık Fakültesi, Hacettepe Hemşirelik Fakültesi gibi fakülteler bulunmaktadır.

İşte siz de bu fakültelerden birisini kazanmış iseniz Şevval Kız Öğrenci Yurdu okulunuza en yakın yurtlardan birisidir. Hacettepe Tıp Fakültesi Yurdu nerede olur diye merak ediyorsanız Şevval Yurdu’na şahsen gelebilir veya telefonla arayabilirsiniz.

Özel Şevval Kız Öğrenci Yurdu aynı zamanda Atılım Üniversitesine Yakın Yurtlar arasında en çok tercih edilen ve üniversiteye en yakın yurtlar arasındadır. Şevval Yurdu’ndan üniversiteye araçla on dakikada ulaşmanız mümkündür.

 

Emek Özel Şevval Kız Öğrenci Yurdu

 

Şevval Kız Yurdu’nun kontenjanı dolmadan telefonla yurdu arayabilir ve fiyatı uygun ise hemen kayıt olabilirsiniz. Emek Öğrenci Yurtları üniversitelerin açılmasından önce kontenjanlarını tamamen doldurmaktadır. Eğer siz de devlet yurdu değil de özel yurtta kendini rahat hisseden kız öğrencilerden biri iseniz Şevval Kız Yurdu’nın odalarını, yemekhanesini bizzat görmelisiniz.

Ankara Emek Yurtları hem konum hem de binalarının yeni ve depreme dayanıklı olması sebebi ile kız öğrencilerin yurt listelerinde en yukarıdaki yurtlar arasında bulunmaktadır. Sıhhiye, Bahçelievler, Cebeci gibi semtlere yakın olan Emek’te siz de çok rahat edeceksiniz.

Ankara’nın Bahçelievler, Cebeci, Emek gibi fakülte bulunan semtlerdeki özel kız yurtları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizin Ankara Özel Yurtlar bölümüne bakabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu