Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Eryaman Göksu Halı Saha - Ankara Şehir Portalı
Etimesgut Halı Sahalar

Ankara Eryaman Göksu Halı Saha

Euro ile Kira

ANKARA ERYAMAN GÖKSU HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Eryaman bölgesinde iseniz Ankara Eryaman Göksu Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Eryaman Göksu Halı Saha Telefon Numarası: +90 312 280 43 28 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Eryaman Göksu Halı Saha Cep Telefonu Numarası: +90 544 280 43 28

Ankara Eryaman Göksu Halı Saha Adresi: Eryaman Mah. Göksu Parkı, Etimesgut

 

Göksu Halı Saha Ankara’da Eryaman’da bulunuyor. Eryaman’ın halı saha tesisleri içinde önde gelenlerinden birisi olan Göksu Halı Saha, Göksu Parkı’nın içinde yer almaktadır. Tesis, 24 saat açıktır. İster gece ister gündüz maç yapabilirsiniz.

Eryaman Halı Sahalar meraklısı olanlar için yeşillikler içinde ve doğa ile iç içe halı saha maçı yapmak için Göksu Halı Saha en iyi seçenek olarak öne çıkıyor.

Eryaman Halı Saha isteyenler Ankara’nın diğer semtlerine halı saha aramak için gitmek istemiyorlar. Eryaman’ın içinde ve Etimesgut çevresinde olan halı sahalara talep gösteriyorlar.

İşte Göksu Parkı’nda her alan Göksu Halı Saha da Eryaman’da oturan futbolseverler için futbol turnuvası düzenleme konusunda en ideal spor kompleksi olarak öne çıkıyor.

Göksu Halı Sahalar nerede diye merak edenler için size önerimiz Göksu Halı Saha’dır. İster gece ister gündüz bu tesiste uygunluk durumuna göre maç yapabilirsiniz.

Fiyatlar için Göksu Halı Saha ile iletişime geçmenizi öneririz. Göksu Halı Saha’nın üstünde file vardır. Böylece maç esnasında top dışarı kaçmıyor.

 

Eryaman Göksu Halı Saha

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu